Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magamra kéne szednem pár...

Magamra kéne szednem pár kilót. Valami test tömeg növelőt ajánlani? Többi lent.

Figyelt kérdés
182cm vagyok és 64kg. Mondanom sem kell hogy nagyon vékony vagyok. Egyszerűen nem tudom magamra szedni pár kilót sem meg ha egész nap eszek, akkor se. Már meguntam. Tudtok ajánlani valami test tömeg növelt?? Valami olyanra lenne szükségem ami növényi eredetű (vagy nem tudom nem érték ezekhez) és nem tesz azért tönkre. Meg nem akarok egy nap 5 féle dolgot beszedni. Csak egyett és rakjon rám kb. 10-15kilót.

#izom #hízás #sport #test #tömeg #tömegnövelő #növelő #test növelő #test tömeg növelő
2013. ápr. 21. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig az a helyzet, hogy nem eszel eleget. Ki kell mérni a kaját egy napra és majd meglátod, hogy nem ettél eddig annyit:


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


a tömegnövelőkkel az a helyzet, hogy tele van gyors szénhidrátokkal, értsd:cukrokkal, ami marhára nem jó napközbeni fogyasztásra, leginkább edzés utánra való: pl jumbo, volumass, hypermass, stb.

Napközbenre összetettebb ch tartalmú tápkieg kellene pl a MHP up your mass, bár abban meg a fehérjetartalom egy része szója.


Szerintem vegyél zablisztet keverd össze proteinnel és azt turmixold össze vízzel. Azt iszogathatod napközben is, de a lényeg a szilárd kaja.


[link]

2013. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel megfelelően, csak zsírt fogsz felszedni.
2013. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!