Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha edzés utáni napon...

Hogyha edzés utáni napon izomlázam van, az jó jel?

Figyelt kérdés

Most kezdtem neki, tegnap közel két órát edzettem, kaja pihenés, mindej rendben volt.

Most izomlázam van, főleg a bicepsz, meg az alkaromon.Ez jó jel? Úgy értem, hogy ettől növekedik majd az izom?



2013. ápr. 15. 16:32
 1/4 poiu ***** válasza:
Jó jel, de 2 óra edzés túl sok. Szerintem max 1 óra egy nap, főleg az elején. Az alkar fájdalom nem biztos, hogy jó jel. Ha az inaid fájnak, akkor hetekig pihentetned kell. 2-3 nap múlva kiderül.
2013. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó jel, de az izomláz nem feltétele a növekedésnek. És szerintem is sok a két óra edzés.
2013. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem egyhuzamban volt 2 óra, délelőtt, meg este is.

Alkar gyakorlat 3 féle volt, mindhármat 3x ismételtem mindkét alkalommal, szerintem nem az inakkal van baj, ez izomláz :)

Hogy nem feltétele az izomnövekedésnek? hát én szeretek biztosra menni, köszönöm az infót.

Azt mondjátok sok a két óra?

Akkor inkább lesz minden második nap egy óra, úgy mebnyire felel meg?

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 15. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy jó, minden második nap 60-70 perc.
2013. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!