Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi idősen mennyit fussak?

Ennyi idősen mennyit fussak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és sokat futok edzések után és minden nap... kb 170 centi vagyok 50,8 kg és kb. iylen 200-300kalóriát égetek (3napja futok) ha csak 60fkg-ot akaromk fogyni és amugy álloképesség növelésre akkor elég ez ugye?
2013. ápr. 15. 16:02
 1/9 anonim válasza:

Az még nem elég.14 évesen valamennyivel többet kéne fuss.

kb. 5-tel többet!

2013. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
170cm vagy, és csak 50 kiló??
2013. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, mondjuk nem az az első vélemény ha meglát valaki hogy húú de vékony, mert mielőtt elkezdtem kondizni (hasra, oldalra) addig 44kg voltam... és azért akarok futni hogy jobban tudjak futni illetve hogy nagyon szálkás legyek
2013. ápr. 15. 17:15
 4/9 anonim válasza:
jézusom 50 kiló..hát ha kb fél kilót akarsz leadni akkor a futás nem nagyon fog segíteni, ha kondizol is, étrenden kell változtatni asszem. De hány km-t futsz? 4-5 lenne jó...:)
2013. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi olyan durva abban hogy 50.8 kiló vagyok? a legtöbb ismerösöm 70,80... és nem akarok sokat fogyni csak kb 50dkg-ot a hasamról de tiszta kocka hasam van, ez a állóképesség és a szálkásitásról, azért kértem hogy segitsetek...amugy midnent kicentizek hogy minden ott klegyen kalóriában...
2013. ápr. 15. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:

De azok így csak éhség kockák..

Tömegnövelő edzés kellene, és mellé a fegyencedzés még így 14 évesen. (Ezzel egy idő után nem fejlődsz, mert megszokod ezt a fajta terhelést. Ezért ilyenkor súlyt kötnek magukra.)

És akkor már sokkal másabb lenne a hasad, nem éhségkockák lennének, hanem látszana rajta, hogy van ott valami.

2013. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó lehet csinálo, csak eddig sztem magasnak s6zámitok a koromhoz képest és 190cm akarok lenni, és szeretném ha az edzés nem fogna vissza a fejlődésben...amugymeg ezek nem éhség kockák mert neke ma vékonysáágom miatt nem voltak kockák akár hogy feszitettem és a semmibőkl egy egész jót épittetem fel, csak genetika miatt a hasamon van zsír és csak oda....ezért kell onam lefogyni :D
2013. ápr. 15. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó te tudod, de én csak ajánlottam egy dolgot, amivel sokkal izmosabb lenne a hasad is.

Amúgy az edzés az nem fog vissza a növésben. :)

2013. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, de azért köszönöm...de mien nehezékre gondolsz? és milyen gyakorlatokra? mert csinálom a "8min abs work out 6"-ot de az segitett is, van abe circle pro-m... és itt vannak hogy miket futok... [link]
2013. ápr. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!