Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak súlyt emelve, súllyal...

Csak súlyt emelve, súllyal lehet izmosodni, vagy lehet valamilyen más, alternatív módon stimulálni az izmokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Valahogy így. A képen van súlyzó is de azt is lehet pár gumikötéllel helyettesíteni [link]

Egyébként ha meg tudod oldani hogy az izmaidnak akkora terhelést adj mint sulyzókkal akkor az izmaid nem fognak megállni a növésben hogy te nem sulyzozol ugyhogy b*szd meg magad

2013. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Uhh te jó ég ly-vel írtam, bocsánat így este már kihagy az agyam :)

De sajáttal is tudnál ha mwg tudsz adni akkora terhelést. Mondjuk egy denis minin szerintem elég jó naturál forma de mindjárt megkapom hogy vézna szar. Hát kinek mi :)

2013. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten vagy, hogy ezt írod: b*zd meg magad?? Primitív vagy. Köszi, így nem vitázom debilekkel, gyúrjál kötéllel, tuti marhára izmos leszel.
2013. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Istenem, nem rád irtam hogy b*zd meg magad csak átvitt értelemben hogy ha az izmok megkapják a megfelelő terhelést valamitől akkor növekedni fognak és ez nem érdekli őket micsoda nem fogják bemakacsolni magukat ( hogy az izmod azt mondja neked nem novekszem tovabb mert ez nem suly) egyébként énis súlyokkal edzem. Nem gumikötéllel. Azzal kb 1 maximum 2 gyakorlat szokott menni csupán annyit irtam hogy ha egyszer a MEGFELELŐ terhelés megvan a növekedés is meg lesz mindegy hogy azt mi vàltja ki. Ezzel remélem te is egyetértesz
2013. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva tenyleg úgy tünik mintha neked irtam volna :D az izmod pedig mondom úgy értettem mintha az izma mondaná az embernek hogy b*zd meg nem növök es kesz mert ez nem sulyzo
2013. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek, de normális stílusban. Csak éppen gumikötéllel hidd el, hogy nem tudod megadni azt a terhelést.
2013. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Persze elméletben volt csak :)

Egyévként szerintem ha 10 gumikötelet felpakolunk a képeken látható módon, az már felér egy elég nagy terheléssel.

2013. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Montez!

Szerinted a videókban lévő forma elérhető expanderrel, gumikötéllel? Vagy kamu?

http://www.youtube.com/watch?v=epGpgCwLxZU


http://www.youtube.com/watch?v=APrTk3QekRg


http://www.youtube.com/watch?v=F_6k0aM2T7E

2013. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem CSAK gumikötéllel nem érsz el ilyen formát, inkább kiegészítésnek jó súlyzó mellé. De ettől még nem kamu a video, mert ugyan nem hanggal néztem, de gondolom ők sem azt mondják, hogy csak a gumiköteles edzéstől lesz valaki ilyen, csak bemutatják a gyakorlatokat, hogy miként lehet így edzeni. De ettől még nem tudhatod, hogy mellé mit csinál, hogyan edz, urambocsá' mit nyom. Mert igaz, hogy nem egy durva forma, mármint nagyságra, de sokan ehhez is használnak cuccot, bármilyen hihetetlenül hangzik. El lehet érni naturálban, de nem tudhatjuk, hogy ki hogyan érte el. Ugyanis nem vagy vele egész nap, így nem tudhatod. Nekem ez a véleményem, majd jön más, akinek meg ellenkező véleménye lesz és szerinte meg elérhető marha gyorsan, gumival is. Ennyi. Nem érthet velem mindenki egyet. Nekem van 27 év súlyzós (mellette megy saját testsúlyos és kiegészítésnek gumiköteles) edzémúltam, láttam már sok mindent, elhihetitek.:)
2013. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ellenvélemény:)

Az első videóban szerintem elérhető az a forma így is.De csak kitartó,rendszeres edzéssel,ugyanúgy,mint súlyzósnál.

2013. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!