Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak súlyt emelve, súllyal...

Csak súlyt emelve, súllyal lehet izmosodni, vagy lehet valamilyen más, alternatív módon stimulálni az izmokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet saját testsúlyos edzéssel is. Keress rá a fegyencedésre.
2013. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de a testünk is csak súly. Tehát végülis a folyamat ugyanaz, csak a súlyzó helyett a testünket használjuk. Mással lehetetlen az izmokat stimulálni?
2013. ápr. 11. 21:26
 3/20 anonim ***** válasza:

Gumikötél. De mi a gond a súlyzókkal vagy a saját testsúlyos edzéssel?

Azért azt ne várd, hogy meló nélkül izmos leszel.:)

2013. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nincs velük baj, magam is súlyzózom. Ez csak ilyen költői kérdés lett volna, hogy más módon elő lehet e idézni a stimulációt.
2013. ápr. 11. 21:42
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, azon kívül amiket írtam. Nagy izmokhoz súlyzós edzés kell, még saját testsúlyossal sem éred el a súlyzóssal elérhető szintet.
2013. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod ismét. És az általad említett gumikötéllel mit lehet elérni? Most utána néztem, és nem tűnik rossnak ez se. Van belőle több fajta.
2013. ápr. 11. 21:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak gumikötéllel nem tudom, én néha kiegészítésnek használom. De szerintem önmagában azzal is max egy kisebb formát tudsz csak összehozni. Persze genetika- és étrendfüggő is.
2013. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az izmaidnak nincs szemük. Nem tudják te mit csinálsz, csupán a terhelésre reagálnak. Ezt a terhelést kiválthatja egy súlyzó vagy a salyát testsúlyod mozgatása. De egy gumikötél is. Ha feltesszuk hogy annyi gumikötelet használsz egy guggolásnál mondjuk amivel maximum megy 8 -10 ismétlés akkora terhelést ad akkor azzal is ugyanúgy lehet izmosodni. Én a gumiköteleket az izoláciso feladatokra pl tárogatás tricepsz letolás. Bicepszezés állva szoktam használni
2013. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy gumikötéllel mennyire tudnál nagy lábat, mellet, hátat összehozni. Hogy helyettesítenéd a nagy súlyos gugolást, felhúzást, húzódzkodást, fekvenyomást? Szóval jó kiegészítőnek, de ne száljunk már el, hogy nagy izmos forma lesz vele!
2013. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja: saját (így írjuk, nem pedig salyát!) testsúllyal sem érsz el nagy tömeget.
2013. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!