Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen terméket ajánlotok?

Villácska kérdése:

Milyen terméket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Légyszíves csak olyanok írjanak akik tapasztaltak ilyen téren. Szóval 14 éves vagyok már 1 éve edzek saját testsúllyal, és mostanában mikor kinyújtom a kezemet kattan egyet a könyököm néha halkabb néha alig hallható.(ritka szúró fájdalom de nem vészes) Szóval ti milyen ízületvédőt ajánlotok? Lehetőleg ne legyen túl drága.. Csak a biztonság kedvéért szeretném mert később ebből gond is származhat.

2013. ápr. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még nem lenne szabad ízületi problémáknak lenni. Igyál több vizet, mehet lenmagolaj, kurkuma. Ha nem múlik el a fájdalom, akkor vegyél Arthroxon-t vagy Arthro guard-ot, esetleg J-X-et.
2013. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fájdalom elhanyagolható, és nem gyulladáscsökkentő kell hanem ízületvédő. Ami regenerálja a porcot.(kezdeti állapotban elvileg lehetséges)
2013. ápr. 7. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ajánlottam 3 ízületvédőt, de ezek szerint nem tűnt fel.:)
2013. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aartho guardot meglestem, szimpatikus 3 hónap csak 4300.

Köszönöm, csak kurkumát néztem meg először boTS. De még többet esetleg az utánad lévők írhatnak akarok mazsolázni.

2013. ápr. 7. 19:53
 5/5 TomMunk válasza:
Nincs ízületi bajod 14 évesen, egyszerűen csak kicsit túl sokat sportoltál egyszerre ;) 2 hónap intenzív BMX után "kicsit" magamra ijesztettem a szűnni nem akaró fájdalommal, de idővel beálltam az ütemre és jól vagyok.
2013. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!