Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dr. Knoll Zsolt tényleg jó orvos?

Dr. Knoll Zsolt tényleg jó orvos?

Figyelt kérdés
Ő hozzá szeretnék menni megnézettetni a lábam, mert már 7 hónapja fáj a lovaglóizmom.

2013. ápr. 6. 21:19
 1/3 vitsnow válasza:
Nagyon jó orvos!!!! Nekem másfél hónapja műtötte a térdemet, azóta járok gyógytornára, és már nem is fáj a térdem, és újra tudok sportolni. Menj el hozzá, mert nagyon jó!!!! Nagyon érti a munkáját!
2013. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a legjobb a szakmában.
2013. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Micsoda? "Legjobb a szakmában" Ne nevetess. Örülök ha neked PONT szerencséd volt és józanul műtött meg, vagy nem éppen a kis feleségének adta át a stafétabotot hogy gyakorolhasson hisz olyan lelkes :) A báttyám a poklok poklát járta meg miatta, le se tojja a betegei fejét csak a pénz érdekli. SAJÁT BŐRÜNKÖN tapasztaltuk, nem magamtól találom ki ezeket sajnos... Dr. Abkarovics Géza a LEGJOBB sportsebész hazánkban. Székesfehérváron dolgozik és az ország minden tájáról hozzájárnak. Hiába reklámozza magát Knoll Katus Attilával meg nem tudom én még kikkel... Abkarovics doki sehol sincs a médiában mert neki nincs szüksége rá hogy celebkedjen, ilyen egyszerű. Rengeteg betege van, Németországban tanult hosszú évekig és a másik nagyon jó sportsebészt Majzik dokit is Ő tanítatta ki. Szeretném hogy Te kedves kérdező ne úgy járj mint testvérem aki súlyos pénzek árán tanulta meg a leckét (nem ő tehetett róla mondjuk hogy így elbántak vele), hanem pár felesleges kört megspórolva a legjobb dokihoz jussál el ! :)
2017. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!