Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Székely Zsolt (Miskolc,...

Dr. Székely Zsolt (Miskolc, megyei kórház) milyen orvos?

Figyelt kérdés

Van e magánrendelése, mennyi a tarifa, illetve a szülésért mennyit kér/mennyit illik adni?

Milyen orvos szakmailag és emberileg?

Nagyon köszi az infót! :-)


2010. máj. 15. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én csak az utolsóra tudok válaszolni neked:

Amikor szültem, ő volt az ügyeletes, és amíg nem érkezett meg az orvosom, addig ő jött be hozzám. Végtelenül kedves, és nagyon finoman vizsgál, pedig már egyenesen féltem, hogy megnézi a méhszájamat (előtte jól felnyúlt nekem a főorvos...). A szülésznőm is dicsérte, azt mondta, szeret vele dolgozni nagyon!

2010. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm! Nekem is egy kolléganője ajánlotta, bár én személyesen nem ismerem. De állítólag szakmailag és emberileg is "helyén van"! Így is nagy a dilemmám, hogy melyik, kórházat, melyik orvost válasszam. De ha ismét a megyeit (mert a kisfiam ott született), akkor vagy hozzá, vagy Dieneshez járok majd! :-)

2010. máj. 15. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Idén születik a második babám, és én maradok a Megyeinél, ugyanannál a csapatnál, mint tavaly!

Dienesnél sokan szültek, szinte minden 3. kismaminak ő volt az orvosa. Én úgy tapasztaltam, hogy szuper dokik vannak, 1-2 kivételtől eltekintve, de azokat meg úgysem fogadnám meg... :-) De nem is mennék más kórházba, csak akkor, ha az orvosom átmenne másikba dolgozni.

2010. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az első válaszoló voltam :-D
2010. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kistesóhoz! :-) Nekem januári lesz, van még egy kis időm! :-)
2010. máj. 17. 17:35
 6/14 A kérdező kommentje:

Még valami, Neked, ki a fogadott orvosod?

Köszi! :-)

2010. máj. 17. 19:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Mostanában nem olvasok Nagy Gáborról már nem vállal szüléseket?

2010. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, én az elsőt nála szültem.

Most ő az osztályvezető a megyeiben, eddig sem volt "olcsó orvos" de állítólag most emelkedett a tarifa!

Van magánrendelése, ha érdekel segítek! :-)

2010. máj. 19. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak reméltem, hogy már nem engedik betegek közelébe, de úgy látom még mindíg mindent megtehet!
2010. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérlek írd meg nekem, akár priviben is,hogy Veled mi történt! :-) Én sem voltam megelégedve! :-(
2010. máj. 19. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!