Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyikük lesz erősebb/izmosabb?

Melyikük lesz erősebb/izmosabb?

Figyelt kérdés

1. Aki fegyencedzést csinál s mellette teljesen testépítő étrendet követ (kiszámolt kalóriák, tápkieg, kreatin, stb.) vagy

2.Aki konditeremben edz (tehát saját testsúllyal is, nem csak súllyal, mert húzódzkodik, tolódzkodik stb.)de az étrendje tök átlagos, csak próbál egészségesen étkezni, de nem szed semmit.



2013. ápr. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyikük tud majd egykezes fekvőket. A másik viszont sulyok megemelésében lesz erősebb. Szerintem a 2.-nak több hasznát veszed. Erő az nő az étrend nélkül is valamennyire
2013. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az elején az első fog jobban fejlődni, de egy idő után mikor a test folyamatosan hozzászokott a saját súly emeléséhez, már nem lehet tovább fejlődni, hiszen nem lesz új stimuláció

hosszabb időn a kettes a befutó

hiszen még ha a kaja nem is tökéletes a súlyokat tudja növelni

és bizony nem kell kg onként 2 g fehérje mert 1 g is épít izmost ha úgy van h csak annyit viszel be

2013. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Talán a második is tud egykezes fekvőt csinálni, hisz írtam, hogy edz saját testsúllyal is.


Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 6. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát erőben, ha jól csinálja mindenképp az első fog diadalmaskodni. A második viszont izmosabb lesz, bár valszeg az elsőn az is jobban fog látszódni, mivel szálkás lesz.

Én először a másodikkal kezdeném, hogy elérjek egy bizonyos alap erőt, súlyt, felszedjek némi izomzatot, aztán fokozatosan átállnék az elsőre.

2013. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért egykezes fekvőt nem nyomna a 2., mivel általában nem szálkás, de ha erőedzést tol akkor lehetséges (zsír nélkül). Én a helyedben először étrend nélkül fegyencelnék, aztán étrenddel kondiznék. De először erőben az 1. lenne jobb, hosszútávon a 2., izomban először az 1., aztán hosszútávon a második, tehát úgy összességében az 1.-vel jobban járnál.
2013. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
Attól függ mit takar a tök átlagos étkezés. Ha azt, ami ma itthon szokásos, akkor az gáz. Parizeres zsemléből, meg péksüteményekből, chipsből nem lesz izom. A napi 2-3 étkezés is nagyon kevés, ahogy a tipikus zabálások és felesleges cukor és zsír bevitele se a legjobb. Szóval ilyen kajálással az egészség megőrzése is kérdéses, a hosszútávú fejlődés pedig nem lehetséges.
2013. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!