Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a fenekem...

Mit csináljak hogy a fenekem alatt az ilyen kis párnácskák eltűnjenek?

Figyelt kérdés
Már kb 20 napja csinálok minden nap guggolásszerűséget meg ilyen ugrálósat hogy terpszbe kell ugrálni meg ezenkívül futok is ha tudok, csak még hideg van. Úgy vettem észre hogy egy nagyonpicit izmosabb lett a lábam, és amúgysem olyan nagyon vastag de a fenekem alatt vannak ilyen kis párnácskák és azokat el akarom tüntetni. Mit csináljak ?
2013. ápr. 6. 15:41
 1/8 Osynho ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Az étkezésedről egy szót sem írtál, pedig messze z a legfontosabb.
2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia,az is fontos,hogy mit eszel,nem csak a sport!Napi 2 liter víz,sok zöldség/gyümölcs,natúr húsok,túró,natúr joghurt stb...és napi 5x-i étkezés:) fuss többet!:) ha van rà lehetőséged heti 3-4szer 40 percet,tornának én Rubint Réka dvd-it ajánlom,ezt heti 2x:) Sok sikert,pár hónap múlva látvànyos lesz az eredmény! apropó megkérdezhetem hány centi és kg vagy?:)
2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


171 centi és olyan 53 kiló vagyok

2013. ápr. 6. 17:52
 4/8 anonim válasza:
a súlyod pont jó a magasságodhoz képest,sőt még sovány is vagy:) inkább izmosodj
2013. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, azt szeretnék :)
2013. ápr. 6. 19:41
 6/8 Osynho ***** válasza:

A magasságból és súlyból hogy lehet megállapítani, hogy valaki mennyire zsíros? :D Ez nekem magas. Ez valami jós tehetség?


Izmosodáshoz fehérjedús táplálkozás kell és nagy intenzitású terhelés.A futás, meg az terpeszbe ugrálás jó kardiónak, de nem túl hatásos izmosodás szempontjából.

2013. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

akkor mit csináljak hogy izmosodjak?

igazából a hasammal nagyjából meg vagyok elégedve, a combjaimat akarom hogy ne érjenek össze, de már ahhoz is csak kevés kell, de formásabb meg feszesebb szeretnék lenni, de főleg a lábamnál meg s fenekemnél.

2013. ápr. 8. 19:08
 8/8 anonim válasza:
Rubint Reka add ujra onmagad! fent van youtubeon:)!!
2013. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!