Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a gyulladt...

Mit tegyek, hogy a gyulladt pattanások nyomai (piros foltok, nem hegek. Nem nyomom őket) előbb eltünjenek?

Figyelt kérdés

Üdv!


22 éves vagyok, de még most is jönnek rajtam gyulladt pattanások. Most az elmúlt 1-2 hétbe javult a helyzet, -Dermofil pasztával kezelem- de még most is kijön 1-1.

Most már a gyulladás annyira nem is zavar, ez a paszta leszárítja hamar. Inkább az utána maradó piros folt.


Mit lehet velük tenni? Több hét, hónap mire elmúlik.


Próbálok egészségesen élni, eddzésekre járok, napi több mint fél kg vegyes gyümölcsöt eszek. Nem eszek fűszereset, zsírosat. Kizárom az étrendeből azt az élelmiszert amiről tudom, hogy kihozzák a pattanást, pl magok, csoki, vanilia, májkrém(talán a szója miatt?))


1-2 alkalom a szoláriumban segíthet halványítani? - világos bőrű vagyok


Köszönöm!


2013. febr. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-1 jön ki, akkor a Betadin oldat nagyon jó rá, nekem ez 2 nap alattt eltünteti, és nem marad piros folt. Már akkor bekenem amikor érzem hogy ki fog jönni.
2013. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mos tszeretném kipróbálni a banánhéjas kezelést. Megeszel egy banán és a héjából levágysz egy 1,5 cm -es darabot és a belső részét ráteszed a gyulladt részre és dörzsölöd 5 percig utána langyos vízzle mosd le, egy nap többször kell megismételni pár napon keresztül!

itt a link

[link]

2013. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem az isotrexin gél is segít leszárítani a pattikat :)
2013. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kend be veredával a dm ben lehet kapni a pultnál kicsi sárga párszáz forintos mindenre jó!
2013. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!