Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A speed fitness és az E-fit...

A speed fitness és az E-fit között mi a külömbség?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat az ampli-t kihagytam (erre a 3-ra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen véleménye van)

OLYANOK VÉLEMÉNYE ÉRDEKEL AKI HASZNÁLTA LEGALÁBB AZ EGYIKET

Köszönöm

2013. ápr. 3. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi itt edzünk, nem bohóckodunk. Ilyen "nem akarok normálisan edzeni mert az közönséges nekem" módszerekről itt ne kérdezz.
2013. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék edzeni én is komolyabban, és edzettem is csak most a tanulás és sajnos egészségügyi okok miatt nincs rá elegendő időm ezért gondoltam ezekre az "újdonságokra".

De akkor elnézést kérek hogy felmertem tenni egy ilyen kérdést....

Egyébként nem tudhatod , hogy ki miért választja bármelyik sportot!

2013. ápr. 4. 19:43
 4/5 Aggiee7 válasza:

Szia!

Én speedfitnessre járok már 2 éve, úgyhogy ezzel kapcsolatban tudok neked mondani tapasztalatokat, ha érdekel. Ez egy német gép, amit tudtommal már orvosi géppé nyilvánítottak, úgyhogy megbízhatóságra szerintem ez a legjobb! E-fittről sok jót nem hallottam, bár nem is próbáltam, mert nekem nagyon jól bevált a speedfitness, de elvileg a működése ugyan az kell hogy legyen..

Az ampliról csak annyit tudok, hogy az valahogy kevert impulzusokkal dolgozik és ott nem is mozognak edzés közben, nekem ez sem volt szimpi..

Szóval nekem a speedfitness nagyon bejött, valamikor csak heti egyszer tudok menni, úgy is tök jól szinten tart! Kellemes izomláz, sokkal tónusosabb izmok, és feszesebb bőr! Én imádom! :)

2013. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :)
2013. máj. 13. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!