Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karra edzek pár napja, és...

Karra edzek pár napja, és sajnos a mellem már azóta sokkal kisebb, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

karizmomat akarom fejleszteni, de azon még semmi változás, a mellem viszont már ezalatt a kevés idő alatt nagyon összement!:( el lehet ezt kerülni valahogy, ha karra edz az ember??

17/L



2013. márc. 30. 16:01
1 2
 11/14 Linkoln ***** válasza:

Támogatom hogy a fogyás miatt van. Barátom gimnasztikára járt komoly szinten, és valóban. De minimális a hatás. Ha viszont lefogysz akkor mellből lead egy darabot mert feleslegesnek érzi a szervezet. Ugyan úgy mint minden más súlyt, zsírt, izmot akár.

Egyél eleget. Ha kicsit meghíznál idővel... Szálkásítassz egy hónapot.

2013. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2013. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt csak egy módon magyarázható a jelenség, nem a melleidből fogytál, hanem az izomzatod nőtt meg hirtelen, mivel ránéztél a súlyzókra, ami főleg nőként ilyen feltűnő eredményekkel jár köztudottan, hogy a tested sokkal nagyobb lett, a melleid meg maradtak ugyanakkorák, és te az arányok eltolódását látod.
2013. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
79%

És azt meg tudnátok mondani, hogy miért nagyok rá a melltartói?!

Mióta edzek, kisebb lett a csípőmön a háj, és a mellem is kisebb lett. Ha viszont híztam, a mellem is nagyobb lett mindig, szóval nekem logikusabbnak tűnik, hogy a zsír onnan is lement, és nem csak úgy látszik. Mert ha a melltartója nagy rá, az azt jelenti, hogy a melle térfogata csökkent! Ne legyetek már ésszerűtlenek, légyszíves.


Szerintem ez az edzéssel jár, de sok férfi szereti a kicsi, feszes ciciket! ;) És kis mellekkel sportolni is könnyebb.

Ja, volt egy ismerősöm, akinek konkrétan NEM volt melle, pedig nem edzett. Mégis körülrajongták a férfiak, és akkor nem értettem! Aztán rájöttem: fontos a kisugárzás, hogy tudd magad szépnek érezni, és így mások szemében is megszépülsz. :)


Üdv.

25/N

2016. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!