Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100%-os fehérje port hol...

100%-os fehérje port hol kaphatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeretnék venni fehérjét de nagyon fontos lenne hogy tényleg csak fehérje legyen.Nem akarom h vizesítsen h megdobjon csak táplálék kiegészítésként kellene.Nem baj ha rossz az íze vagy stb. Csak az a lényeg h csak fehérje legyen benne :)Válaszotokat előre is köszönöm

2013. márc. 24. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a legminőségibb fehérjeizolátum is 90% körüli fehérjetartalommal rendelkezik, nem fog vizesíteni ettől nem kell félni:)
2013. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2013. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:

létezik ilyen de nem fehérje ként van árusítva hanem teljes spektrumú aminosav ként.

azok 100% fehérje porok tablettává préselve és aminosavként árulva sokkal drágábban.

se ízesítés se semmi csak fehérje por, pár tonnával megnyomva.

2013. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem és akkor ti mit ajánlotok?
2013. márc. 24. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha fontos az ár/érték arány akkor

WPC80 :

[link]

VAGY Myprotein::

[link]

Ha meg van több keret rá, és egy profi fehérjét akarsz akkor C-6:

[link]

Vagy 90%-os TEjsavófehérje-izolátum 90%-os fehérjetartalommal, viszont extrák nélkül:

[link]

2013. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dirtboy már leírta, ezek a teljes spektrumú aminosavak, elég magas árral, ráadásul szerintem gazdaságtalan is.

Egy tejsavófehérje izolátum vagy koncentrátum hobbi szinten teljesen megteszi, nem ettől fogsz vizesedni, vagy bármi egyéb.

Hobbi szinten bőven elég, ezeknek az aminosavaknak már-már versenydiétában van jelentőségük.

2013. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm tanácsaitokat még várom őket de eddig ez tetszett a legjobban :

[link]

2013. márc. 24. 13:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Az izolátom jó, de szerintem hobbi szinten nincs rá szükség.
2013. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dirtboy ***** válasza:
100%
nem rossz választás az izolátum,bőven jó az még egy versenyzőnek is nem hogy még egy hobbi sportolónak.
2013. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

nézd meg ez nem átverés:

[link]

2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!