Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az miért van h. scott padon...

Az miért van h. scott padon bicepszezem egykezes súllyal akkor ha kiszámolom h. fele akkor legyen mintha rúddal csinálnám és mégsem megy?

Figyelt kérdés
Tiszta szar le kellett vennem belőle pedig logikusan ugyanakkora terhelést kap mintha 2 kezessel csinálnám....
2013. márc. 21. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
máshogy mozog a kezed, gondolom a bicepsz belső ( rövid ) feje kap nagyobb terhelést egykezesekkel mig 2 kézzel a bicepszed külső ( hosszú ) feje kapja a nagyobb terhelést
2013. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rúddal csinálod akkor más izmok is besegítenek,ezért úgy nagyobb erőkifejtésre vagy képes.
2013. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már csak azt nem tudom h. mi legyen a bal kezemmel?

Gyengébb mint a jobb...

Most hogyan is tudná beírni amikor azzal nemis bírom akkora ismétlésszámmal csinálni mint a jobbal:(

2013. márc. 21. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
ne rejszolj annyit
2013. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te egy gyenge szar vagy
2013. márc. 22. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 "Ha rúddal csinálod más izmok is besegítenek" -elég baj.. tán mi vagy te?? egoman? ne tegyél rá annyi súlyt és akkor nem fogod rángatni! ezáltal nehezebb lesz.. és még a scott padhoz is aránylani fog.. ahol nincsen hogy csalj!

ahogy elnézem sokat nem gyúrtál eddig.. vagy ha gyúrtál is nem jól! ne törődj a gyengébb karoddal, de mindig hozzá igazodjon a másik! fel fog fejlődni hidd el, még le is hagyja a másikat ebben is biztos vagyok! nem kell sok idő hozzá, nekem már az első másfél hónap után lehagyta, aztán végül kiegyenlítődik, már persze ha nem rángatod azt a súlyt! a lendítéssel nem mész semmire! max időt baszol el, jó sokat!

2013. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsonak küldeném hogy nem kell a formával ennyit törődni http://www.youtube.com/watch?v=aWACCWBzAmc

Persze helyesen kell végezni de nem az a legfontosabb a suly is számit. Én pl nem láttam még 200 kg-mal de szarul guggoló vékony embert

2013. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a guggolás teljesen más téma! ott majdnem tökmind1 hogy csinálod, max a lényeg h ne törd ki a hátad :)) mert a láb ígyis úgyis dolgozik.

A bicepsz, mell, teljesen más..

Pl. Cedric McMillan is 12 kilóval bicepszezett, és neki aztán igazán bazi nagy karjai vannak!

2013. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!