Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlagos...

Szerintetek egy átlagos kondijú 20 éves srác le tud gyalogolni 20 km-t?

Figyelt kérdés
Akarok menni kirándulni egy ismerőssel, de ennyi lesz a táv, és ha valaki nem bírja, nem lehet a közepén feladni. Ennyit szerintem még sosem gyalogoltam egyben, de amúgy elég sokat járkálok meg biciklizek. Szerintetek bírni fogom?
2013. márc. 15. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Régebben éltek emberek, akik gyalog jártak. Én még emlékszem ilyen emberekre.

2013. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 éves lányom 110 kilométeres teljesítménytúrán vett részt tavaly.
2013. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bírni fogod.
2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

A jó túravezető úgy tervezi a túrát, hogy azt a résztvevők különösebb megerőltetés nélkül teljesíteni tudják. Például nyugdíjas túrának nem terveznek 20 km-t, mert az sok lenne. De átlagosan karbantartott felnőtt emberek sőt gyerekek is(!) a 20 km-t átlagos terepen teljesíteni tudják.

20 évesen, hacsak nem szobanövényként éltél, egy ekkora távot tudnod kell teljesíteni. Azt írod, sokat jársz és biciklizel: ha így van, akkor ez a táv nem okozhat leküzdhetetlen akadályt.

2013. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
El fogsz kicsit fáradni a végére, de nem fogsz belehalni egyáltalán. 20 km az átlagos terepen 4-5 óra átlagos, kényelmes tempóban, ez azért nem olyan nehéz a legtöbb embernek. Szóval ne aggódj emiatt.
2013. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LE. Csak legyen egy kényelmes cipőd, mert ha feltöri a lábadat 1,5 km után, akkor igencsak nehéz lesz.
2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 km egyáltalán nem sok én van hogy hazagyalogolok pl. nyáron és az is 20-25 km :). Megjegyzem 110 kg vagyok, szóval nem lesz gáz ne aggódj.
2013. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hány cm/kg vagy ?


ha a mai átlagot kérdezed, egyáltalán nem vagyok biztos a mai fiatalok állóképességében.

2013. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!