Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális futócipő? Hol,...

Normális futócipő? Hol, mennyiért?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy futócipőt, de nem tudom hol, milyet érdemes venni. És az árakkal sem vagyok tisztában, hogy min. mennyiért érdemes, és mennyiért már nem éri meg. Én olyan 5000 ft körül gondolkodtam, többet nem nagyon szánnék egy cipőre, bár hallottam olyat, hogy egy normális cipő 10-nél kezdődik :))

Egyáltalán hol, milyen boltokban érdemes szétnézni?


2013. márc. 13. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom melyik országban élsz, de egy normális futócipő 30 nál kezdődik itt magyarországon... 20 körül már ki lehet fogni... amúgy sport boltban, vagy ha konkrétan tudod mit akarsz akkor márkakereskedésben. van olyan haverom, ultramaratonista, az ő cipője 200felett volt. én heti 3*40-60 percet futok már több mint 10 éve, soha semmi gondom nem volt a kínai tornacsukáimmal. azt kapsz 5000 körül.
2013. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!