Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipőt lehet használni...

Futócipőt lehet használni utcai cipőnek?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon jó, és szuper kényelmes Nike cipőt, de most, hogy utánajártam kiderült, hogy futócipő. De én nem futásra, hanem mindennapokra használnám.Szerintetek lehet?

2013. márc. 11. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Miért ne lehetne ?

Gumicsizmát is használhatsz utcai cipőnek .

2013. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De gumicsizmában is megfájdul a lábad mondjuk 10 km gyaloglás után:D Hordtam már futócipőt utcára, de nem huzamosabb ideig. Ezért gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek tapasztalata efelől.
2013. márc. 11. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj gyorsabban, és nem érhet baj. :)


Szóval semmi esetre sem lehet ebből gondod.

2013. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A lábadnak semmi baja nem lesz tőle,viszont azért nem ajánlom,mert nem erre lett tervezve,hanem alkalomszerű használatra,és így gyorsabban használódik.
2013. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy a lábamnak ne legyen baja!:) azt vettem észre, hogy sokkal jobb futócip?ben sétálni, mintha felh?n sétálna az ember :D az nem baj, ha a cip? gyorsban használódik:D Köszönöm szépen a válaszokat!:))
2013. márc. 12. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Elvileg egy jó futócipő kíméli a lábat (tehát jó utcai viseletre is).


Én nem hiszek abban, hogy a drága futócipő teljes mértékben kímélné az ízületeinket a sok futás káros hatásaitól (ártalmaitól), de járkáláshoz igen jók lehetnek!

2013. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeteket!:)

Ma megvettem a cipőt, egy álom :D Még nem csalódtam Nike cipőkben. Bár az utolsó 2 év napi használata során kilyukadt, de hát Istenem :D 2 év az még is csak 2 év.

2013. márc. 12. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Egészségedre és kényelmedre váljék!

Erre fel én nem vittem cipőt edzésre, há há.

2013. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Másfél évig használtam futócipőt hétköznapokban és szerintem nagyon jó és kényelmes választás volt. A cipőt úgy választottam meg hogy bőr és fekete sportcipő legyen így egy felületes szemlélődő elsőre nem mondta volna meg hogy futócipő (mivel nem volt az a tipikus színes darab). Egyértelműen jobban esik benne a járás mint egy hétköznapi cipőben, de elsősorban akkor van értelme ha sokat gyalogolsz (iskolába, munkában) és meglehetősen lendületesen jársz amivel ki tudod használni a ruganyosságát. Azt mondják 1000 kmt is kibírnak, az enyém kb. 1500 km után adta fel amit egy hétköznapi bolti cipő azért ritkán bír.
2016. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!