Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt akarom megtudni, hogy...

Azt akarom megtudni, hogy lehet-e bajom a jövőben?

Figyelt kérdés

1998ben születtem szoval 14 éves vagyok lassacskán 15.Egy éve gyúrok kihagyásokkal. 4 hónapja edzsek rendesen és edzsés tervel és az lenne a kérdésem ,hogy lehet e baj a csontjaimmal vagy izületeimmel ,ha nagyobb súlyokkal edzek.

pl: benchben 57kg kimegy 4x a tárogatás pedig 22kgvel is megy. A gugolás megy 72vel ,de azt nem merem az izületeim miadt. maradjak ezen a szinten és maradjak ezeknél a súlyoknál vagy ,hogy folytassam?

174 cm magas és 66 kg vagyok



2013. márc. 12. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tárogatsz szabályosan szerintem
2013. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

14 évesen és 66kg-osan tuti nem tárogatsz 22 kg-vel !

Max egykezes nyomást csinálsz vele,de azt se szériában,max 1-2 -szer!

Benne vagyok a sportban pár éve úgyhogy tudom miről beszélek. :)

Ha nem érzel semmilyen fájdalmat,akkor csináld ezekkel a súlyokkal,de semmiképp ne növeld a súlyt!Majd 2 év múlva.

Szüleid milyen magasak?Mert szerintem még fogsz magasságra is nőni....

2013. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha így folytatod leszárad a po:cso:d, aranyérkenőcsre is szükség lesz... szép volt!
2013. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!