Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha box-ra...

Kemonka002 kérdése:

Mit csináljak ha box-ra akarok menni, de nincs pénz rá?

Figyelt kérdés
Vagyis lehet hogy lenne, de a szüleimet nem akarom le szedni, mert így sem állunk valami jól anyagilag...
2013. márc. 5. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
diákmunkát tudnám javasolni, esetleg lottónyerést, bankrablást...
2013. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyelj ide! én nem ilyen hülye válaszokat kérek, hanem tippeket, úgy hogy fogjad be a kicsike szádat....
2013. márc. 7. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
mi nem értelmes válasz abban, hogy menj el diák melózni??? Ha a szüleidnek nincs pénze valamire, akkor ez a megoldás...
2013. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A_PRÉDIKÁTOR válasza:

Nekem lenne egy-két értelmes ötletem:

Az első az sem rossz a diákmunka.

Kérd meg apukádat vagy tesód segítsen edzeni, legalább

a pontpárnát kirakni. Itt jön a másik oldal, kell hozzá szakértelem is mert rosszul fog beidegződni.

Próbáld meg egy ismerősöddel aki már csinálta csak abba hagyta legalább az alapokat elsajátítani de azt jól.

Vagy azzal aki még jár és tud segíteni neked edzeni.

Na persze a pénz. Manapság semmi sincs ingyen. De ha valaki segít azt becsüld meg, de ne úgy hogy "lekötelezett" vagy neki egy verésbe vagy valami más. Később meg azt mondja ha kell ha nem hogy Én is segítettem rajtad.Így ne...

2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 huncsutka válasza:
ne menj
2014. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!