Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikorra fogom megkedvelni a...

Mikorra fogom megkedvelni a mozgást, és nem a végét várni az edzésnek, hanem élvezni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el rendszeresen tornázni járni, eddig kétszer voltam. Nagyon elszánt vagyok, és mindenképpen járni akarok, de egylőre sajnos kicsit unom.
2008. jún. 8. 13:18
 1/5 anonim válasza:
100%
addigra amikor egy komplett edzést ugy csinálsz végig hogy fáradsz de nem halálos fáradtságba kerülsz:)
2008. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
ha eleve úgy állsz hozzá hogy baromira nincs kedved hozzá,addig soha nem fogod élvezni,ha mozogsz akkor válassz olyan testedzést,amit szívesen csinálnál
2008. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a tornázás elég tág fogalom. Váltogasd az edzésfajtákat, próbálj ki újakat is. Nem egy lányt ismerek, aki úgy rákapott, hogy tiszta edzésőrült lett és talán már túlzásba is viszi.

Hidd el ,lehet élvezni.

2008. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne akard annyira a végét és mindjárt jobb lesz hidd el,meg ha közbe zenét hallgatsz és olvasol, úgy nem unalmas (ha teheted)..

meg ami a legfontosabb minnél jobban látszik az eredmény annál jobban mennél még !!!!

2008. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha eddig nem élvezted,akkor nem is fogod.Ha már edzel,és sportolsz,akkor azt ne muszájból csináld,hanem mert kikapcsolódsz vele és örömet okoz.Elűzi a stresszt,és kiegyensúlyozottá tesz.Válassz szerintem más sportot.
2008. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!