Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elég nagy hát?

Villácska kérdése:

Szerintetek elég nagy hát?

Figyelt kérdés

Most mértem a hátamat, úgy hogy mérőszallagot körbetekertem magamon a hónaljam alatt, és ráfeszítettem széles hátizomra.

Így jött ki 117 cm. Nincs rajtam zsír, mértem már olyan 11-12 % körül van. Sokat húzódzkodom és saját testsúllyal edzek. Szerintetek elég? 14/F



2013. márc. 2. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban az már elég jó
2013. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek után akkor IQ-ra is el kellene edzeni.
2013. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Honnan veszed hogy kéne gyúrni IQ ra? :D

imádom az ilyen válaszokat. Semmit nem tudsz rólam.

2013. márc. 4. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Az bőven elég hogy 14 évesen az a mérce hogy milyen nagy a hátad. mint ha a nagy hátadból meg tudnál majd élni később, persze kell majd a kidobó a kocsmákba.
2013. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert ez pont az az ország ahol az eszedből meg tudsz élni :D

Szerintem pont nincs közöd ahhoz mit fogok csinálni. Nem mérce csak kíváncsi vagyok hogy elég e. De gondolom ilyen hozzáállással te sose leszel egészséges normális fizikumú.

Tudod ehhez is kell kitartás, és ha lenne egy csöpp jóindulat benned nem hülyéznél le valakit amiatt mert edz. Edzéssel kapsz szép kiegyensúlyozott testfelépítést.

nem tudom mi bajod van hogy másokat ismeretlenben kritizálsz, de biztos egy nagyon elégedett és boldog ember lehetsz. Ezt úgy mondtad mintha aki edzene az egy utolsó senkiházi bunkó hülyegyerek lenne.

2013. márc. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!