Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fiúk könnyebben izmosodnak...

A fiúk könnyebben izmosodnak mint a lányok?

Figyelt kérdés
Vagy csak több erőt tudnak belefektetni az egészbe és ezért megy nekik könnyebben?
2013. márc. 1. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Könnyebben izmosodnak ! :)
2013. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. márc. 1. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

igen.

főleg a több tesztoszteron miatt.

a nőkben sokkal kevesebb termelődik.

2013. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 *Glissade* ***** válasza:
Ja, a mázlisták...
2013. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg ugye teljesen más az izomfelépítésük a lányoknak az is sokat számít mert vannak olyan pontok amire másképpen kell edzeni hogy jobban fejlődjön, meg persze azok is ottvannak amiket előttem soroltak fel.
2013. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, mindenhova ment a zöld :)
2013. márc. 2. 10:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne más az izomfelépítés? Mik azok a pontok, amire másképpen kell edzeni? Én még ilyenről nem hallottam, pedig olvastam már párat...


Amúgy igen, persze, jóval könnyebben izmosodnak, mint a lányok, de még így is nehezen, ezért nem értem azt a női logikai anomáliát, amikor félnek 3 kilónál nehezebb súlyzóhoz hozzányúlni, merhogy azonnal testépítők lesznek... ha még a könnyebben izmosodó férfiaknak is sok idő és munka, akkor ő, mint nehezebben izmosodó nő majd véletlenül jóval nagyobb lesz? Na meg akkor ezrével kéne ilyen testéptíő nőknek szaladgálni az utcán, akik mégis hozzá mertek érni a súlyzókhoz, de én még egyetlenegyet sem láttam...

2013. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van Wash.

Idézek:

"-Szerintetek 2 kilós súlyzó elég egy nőnek?(nő)

-Nagyobb kéne.(én)

-Jó akkor 3 kilós.

-Még nagyobb,annyi amivel 8-10 ismétlést tudsz csinálni.

-De én nem akarok kigyúrt lenni!"

Érdekes lenne,egyetlen súlyzós edzéstől 40-es karokat növeszteni..

De egyszerűen nem értik meg rengetegen.

2013. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mivel súlyzóba NEM ( xD ) szeretnék beruházni mert eléggé drágák, vettem 2 rekesz ásványvizet. Jól megerősítettem hogy ne szakadjon szét. És azokat emelgetem... Már kb olyan 50-nél tartok / kar... :)


2 literes flakonok tele vízzel, szerintem kicsit többet nyomnak mint 3 kiló xDD

2013. márc. 2. 12:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugye ezt nem egy palackra értetted?...


Az izommunka nem kumulatív, nem sok kicsi jó az izmosodáshoz, hanem kevesebb nagy. Tehát tök hiába emelgetsz ötveneket, az csak arra jó, hogy sokáig bírj emelgetni dolgokat, de arra nem, hogy nehezebbeket. Az izmok pedig az egyre nehezebb súlyokra reagálnak növekedéssel.

Na meg persze nem csak karra edzünk, ha edzünk...

2013. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!