Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy edzzek hatékonyabban,...

Hogy edzzek hatékonyabban, hogy alakuljon a V- alak?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el kondiba járni, de sajnos csak pénteken szombaton és vasárnap tudok menni. Ilyenkor úgy oldom meg, hogy egy nap 2x megyek le és egy órát edzek.

Hátra, vállra, karra és mellre. Hogy alakuljon egy kis V- alak.

Tudna- e tanácsolni nekem valaki milyen gyakorlatokat végezzek (ha lehet képeket is mellékeljetek), mit, milyen gyakranétkezzek. Illetve, hogy mennyire jó ez hogy csak tévégén tudok menni. Stb.

Várom a tippeket, okításokat.



2013. febr. 19. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi értelme naponta kétszer edzeni mert túledzettséghez vezet és semmit nem fogsz fejlődni. 1-2 nap kell hogy alvással pihenéssel épüljön regenerálódjon az adott izomcsoport.


Szerintem elég ha szétbontod napi 2 fő izomcsoportra és azokat leedzed alaposan. Pl. péntek Mell bicepsz, Szom. váll hát, Vas. has láb.

2013. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha pénteken, szombaton és vasárnap 1-1 órát edzek az elég ?
2013. febr. 19. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég ! :)
2013. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!