Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovaglás előnyei, hátrányai?

Lovaglás előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
7 éve lovagoltam amikor 4 éve abbahagytam. most megint elkezdeném,de először kíváncsi lennék mik az előnyei és ha van akkor milyen hátrányai vannak? az összes lovas ismerősömnek széles a csípője,ez véletlen egybeesés vagy a lovaglás az oka?

2013. jan. 17. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a széles csípőnek köze van hozzá. mármint nekem is széles a csípőm, de az édesanyámnak köszönhető meg a genetikának. Igazából ha lány vagy, a kerek csípő még kifejezetten szexi is. A lovaglás egy sport. Nincsen hátránya. Ez nem olyan, mint a kick box, hogy elvernek edzésen. A lovaglás jó alakformáló, ha szereted az állatokat, külön jó, hosszú lovas túrákon felfrissül az agyad, kikapcsolsz, ha szereted a természetet, csak ajánlani tudom. Javít a tartáson is.
2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
7 év - és nem tudod, mik az előnyei/hátrányai...? Érdekes....
2013. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, 7 év:) bocsi,de 6-13 éves koromig nemigazán érdekelt az h vannak-e előnyei vagy hátrányai. de végül is miért is tudnád,emberek már akkor ugatnak amikor még semmit sem tudnak az adott dologról:)
2013. jan. 17. 22:35
 4/10 A kérdező kommentje:
1. kommentelő, köszönöm a válaszodat:)
2013. jan. 17. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Veled ellentétben én nem személyeskedtem - pláne nem ilyen sértő módon. 10 évesen már jártam lovazni és nem kellett, hogy agytröszt legyek ahhoz, hogy tudjam, jó kint lenni, jó sportolni, a barátaimmal lenni, gondoskodni egy állatról és hogy bármikor szétrúghatja a fejem/térdem bármelyik.

Megfelel előnynek - hátránynak?

2013. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
veled ellentétben én nem kezdtem el rögtön rosszindulatúan lekezelni embereket. és lehet hogy számodra ez fura lesz,de ezekre a dolgokra énis rájöttem:)) olyan dolgokra lennék kíváncsi,hogy lesz-e valami ízületi bajom,ami elég gyakori a sportoknál. persze nem tőled várom a választ hanem NORMÁLIS és éretten viselkedő emberektől.
2013. jan. 19. 00:28
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Vicces vagy.... :)

Egyébként hogy lenne bármilyen ízületi problémád..?

Ez nem egy túl nagy terhelést jelentő sport. Sőt.


A veszélyességén kívül semmilyen hátránya nincs.

(meg hogy büdös lesz a hajad/ruhád. De az ezzel jár.)

2013. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
te meg vicc vagy:) és úgy gondolod, hogy ha lovagolok akkor nem sportolhatok mást? 5 éve versenyszerűen táncolok,úgyhogy tudom milyen az ha valakinek szétmegy a térde a sporttól. :))
2013. jan. 21. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

-.-


De Te azt kérdezted, hogy a _lovaglástól_ lehet-e valamilyen ízületi problémád.

2013. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előnye: úgy szorítasz a combjaiddal mint állat, hátránya annak van , akit megszorítasz :)
2013. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!