Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért "félek" elmenni egy...

Miért "félek" elmenni egy edzőterembe (alul részletek)?

Figyelt kérdés

Holnap elszeretnék menni egy edzőterembe, de már most görcsben van a gyomrom. Még sohase voltam, egyedül megyek és teljesen analfabéta vagyok. Semmit sem tudok a gépekről, sem a súlyemelésekről- csak azt amit utánaolvastam és ajánlottak, hogy jól csináljam.

Valamiért az a kép lebeg a szemem előtt, h mindenki profin fog emelni és sportolni én meg vérvörös arccal max egy 2 kilós kézi súlyzót merek megfogni....

Teljesen lent van az önbizalmam ilyen téren.

Tudnátok valamit segíteni?

Sőt, ami a legjobb, h nem otthon vagyok, és a nyelv s megy tökéletesen. Ha hozzám szólnak már felmegy a pulzusom 460-ra.....



2013. febr. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi, sokan vannak kezdők is, elvégre senki sem úgy születik hogy 90 kiló tömör izom a 170 centihez:))

Mellesleg akik komolyan foglalkoznak a kondival, azok nem bámészkodni szoktak, hanem folyamatosan dolgozni, én mellettem pl. sokszor bombát lehetne robbantani annyira belemélyülök az edzésbe:)

Mellesleg konditerembe mész, nem pedig csatatérre vagy versenyre hogy mindenki szigorú szemmel nézzen rád hogy "hát ez meg mit keres itt?!":) Mellesleg normálisabb helyeken ha egy gyakorlat láthatóan nem megy, odamennek kedvesen segíteni és megmutatják hogy hogyan kell:) A konditársak " kollégák",nem pedig ellenségek, és ezt ők is így gondolják, mellesleg ők is tudják hogy honnan kezdték:)

2013. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem tényleg nem égetem be magam.... Viszont ha idejönek segíteni, abba se vagyok biztos h megértem amit beszélnek. az meg úgy még cikisebb.....

2013. febr. 19. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy égeted:))

Max azok égnek, akik "divatkondisok", szval kinyomják 5ször szabálytalanul fekve az alaprudat + 10 kilóval és utána rögtön fényképezgetik magukat Facebookra meg feszítenek a tükörbe mintha máris Arnold szintjén lennének:)

2013. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek :)

Elmentem s nem égtem be :) Viszont a fekvőnyomópad közelébe se mentem :)

2013. febr. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!