Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a tornákról? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Kérlek elősször olvassátok el történetem az alábbi linken:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek az én helyzetemben melyikre kellene tornáznom az alábbiak közül?

TANÁCSTALAN VAGYOK!


Rubint Réka- Napi 20 perc önmagadért, napi 2-3 blokk egyben.


Simon Ági- Pilates kezdő


Super Callanetics -Erről tegnap hallottam elősször, le is töltöttem és ma ki próbálom.

Állítólag súlyt lehet vele veszíteni,formásodni és nem csak mondjuk évek után kezd látszani az eredmény.

Norbi tornáiba ha lehet még egyszer nem vágok bele, nem tapasztaltam tőlük a fél év alatt majdnem semmi változást, csak izzadtam a torna alatt de nekem nem olvadtak le a kilóim tőle,talán -1 kg.

Súlyt szeretnék veszíteni, -10 kg az álmom.

További segítségeket várok, KIZÁRÓLAG AZ EDZÉS TERÉN!!!

Köszi mindenkinek!


2013. febr. 19. 11:37
1 2
 11/16 YourDestiny ***** válasza:
Egy újabb észrevétel: a reggeli az, amit pont nem kéne kihagyni. A legfontosabb étkezésről van szó.
2013. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, talán akkor meg kellene próbálom beiktatni a reggelit. És ha napközben sincs étvágyam?
2013. febr. 19. 16:23
 13/16 YourDestiny ***** válasza:
Sajna nem tudom mivel hozhatnád meg az étvágyad. Nekem sose volt ilyen gondom, ha lehetne egész nap ennék, mint valami dinoszaurusz, pedig nem vagyok túlsúlyos.
2013. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát látod nekem meg ez a nehéz hogy tudjak enni,azért is hangoztatom mindig azt hogy nekem nem az a gondom hogy azért nem fogyok mert mellette sokat eszem hanem nálam az a probléma hogy keveset eszem és tornázok és meg sem tudok le fogyni. valamit biztos rosszul csinálok csak azt nem tudom mit :(
2013. febr. 19. 16:57
 15/16 YourDestiny ***** válasza:
Hát ehhez semmi okosat nem tudok hozzáfűzni. Lehet, eléggé ráállt a szervezeted erre a minimálevésre. Próbálkozz kis adagokkal minél többször, szerintem idővel egyenesbe jösz.
2013. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakszom hogy ez lehet a baj hogy már rá állt erre a szervezetem és ha meg többet ennék még híznék is. Ezzel lehet el rontottam mindent és ezért nem olyan határos nekem a torna. nem tudom.
2013. febr. 19. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!