Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a proteintől?

Mit gondoltok erről a proteintől?

Figyelt kérdés
[link] Jó-e vagy rosz? Vagy ez is csak egy át****ás???
2013. febr. 16. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:

nemvalami jó,csak megvan száritva szal kb pár % os fehérjetartalom vanbenne meg sok tejcukor.

én nemvenném meg tuti

2013. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez az evolúciós protein. Aki nem tudja megkülönböztetni a tejsavóproteint a száraz tejsavótól, az meg is érdemli. Természetes kiválasztódás.
2013. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyenem van, 4-5kg, én nekem megfelelően hat.. bár nem csak ezt szedem, szóval nem tudom kisakkozni mitől fejlődök, de én ezt használom már fél éve
2013. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Wash mindig meg tudsz nevettetni evolúciós protein :D
2013. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy ez is csak egy át****ás???

Igen a legnagyobbak egyike. Meg is válaszoltál a kérdésre.


A termék leírásban ez is szerepel:

Az izomtömeg aktiválásához szükséges kiváló minőségű fehérjék egész sorát tartalmazza, ellátja a szervezetet fontos ásványi anyagokkal, amelyek minden aktív sportoló számára fontosak. A Sweet Whey emellett kedvező hatással van az anyagcserére, pozitívan befolyásolja a belek aktivitását és a bélflórát és aktívan segíti az immunrendszer működését.


összetevő

További összetevők

Száraz tejsavó 80 g

Magnézium 87 mg

Kálium 1512 mg

Króm 24

Kalcium 427 mg

B1-vitamin 0.26 mg

B2-vitamin 1.9 mg

B5-vitamin 3.97

B12-vitamin 2.17

D3-vitamin 8 mcg



Ezzel a tájékozatótval csupán annyi az óriási probléma, hogy a vevő abban a hiszemben van, hogy a száraz tejsavó 80g-ból azt értelemzi, vagyazt hiheti, hogy ez egy 80%-os whey protein.



AZ IGAZSÁG PEDIG AZ, HOGY 12-15% A PROTEIN TARTALOM A TÖBBI CUKOR!!!!!!!



Magnézium


87 mg


23



Kálium


1512 mg


75.6



Króm


24


60



Kalcium


427 mg


53



B1-vitamin


0.26 mg


23.5



B2-vitamin


1.9 mg


135.7



B5-vitamin


3.97


66



B12-vitamin


2.17


87



D3-vitamin


8 mcg


160

2013. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Wash kolléga válaszával az a problémám, hogy nem szabad mások hozzáértés hiányából gúnyt űzni!!. Senki sem okosan, és infosztrádán született. Nem érdemli meg senki, hogy tévedésben tartsák pont e-miatt! A tisztességes az lenne, ha tájékoztatva lenne egy vevő!!! És az információkból saját maga döntsön.



Wash válasza:

Ez az evolúciós protein. Aki nem tudja megkülönböztetni a tejsavóproteint a száraz tejsavótól, az meg is érdemli. Természetes kiválasztódás.

2013. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most mé szálltál rám? :D Nem kell sok ész, hogy rájöjjön az ember, hogy az összetételben nem fehérje van írva, és gyanút fogjon. Eleve aki ezt a sportot űzi, kéne hogy legyen annyi tudása, hogy ne verjék át egy ilyennel, de ha mégse, akkor kérdezzen utána, ahogy most a kérdező. Nem is rá vonatkozott az írásom, hanem úgy általánosságban. És igen, a tisztességes a teljes tájékoztatás lenne, de üdv Magyarisztánban. Meg úgy amblokk a világban.
2013. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szálltam én rád ;-) Sajnos az itt feltett kérdések alapján érezhető, hogy igen nagy a tudatlanság, és az is, hogy a kérdezők túlnyomó többsége igen fiatal, kezdő, tapasztalatlan. Igen is tisztességtelennek tartom, ha egy bolt esetében ilyen szakszerűtlen tájékoztatás van.
2013. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De akkor se rám haragudj, mert én aztán nem dolgozok ott :D Valóban tisztességtelen, egyszer meg kéne őket kérdezni, hogy ezt mégis hogy gondolták. Már azt sem értem, hogy az Aminostar miért dob piacra egy ilyet.
2013. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem haragszom én senkire. Mondtál egy véleményt arról, hogy, hogy megérdemli az, aki megveszi, mert tudhatná, hogy az nem whey protein. Erre írtam választ. Tehát ne rád haragszom.
2013. febr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!