Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a tornákról? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Kérlek elősször olvassátok el történetem az alábbi linken:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek az én helyzetemben melyikre kellene tornáznom az alábbiak közül?

TANÁCSTALAN VAGYOK!


Rubint Réka- Napi 20 perc önmagadért, napi 2-3 blokk egyben.


Simon Ági- Pilates kezdő


Super Callanetics -Erről tegnap hallottam elősször, le is töltöttem és ma ki próbálom.

Állítólag súlyt lehet vele veszíteni,formásodni és nem csak mondjuk évek után kezd látszani az eredmény.

Norbi tornáiba ha lehet még egyszer nem vágok bele, nem tapasztaltam tőlük a fél év alatt majdnem semmi változást, csak izzadtam a torna alatt de nekem nem olvadtak le a kilóim tőle,talán -1 kg.

Súlyt szeretnék veszíteni, -10 kg az álmom.

További segítségeket várok, KIZÁRÓLAG AZ EDZÉS TERÉN!!!

Köszi mindenkinek!


2013. febr. 19. 11:37
1 2
 1/16 YourDestiny ***** válasza:
Az ilyen tornáktól önmagukban én nem várnék egetverő csodát. Futni, biciklizni kellene legalább heti 3 alkalommal, de nem néhány 100 métert. Na, attól biztosan éreznél változást. Az eredmény érdekében tenni kell. :)
2013. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tervezem hogy minél előbb venni fogok egy szobabiciklit amint megengedhetem magamnak, mindig azt nyomnám ha lenne, de sajnos most nincs miből.

Futással az a helyzet, hogy annyira forgalmas helyen lakunk hogy képtelenség elmenni futni a sok sok mellettem elhaladó autó igencsak zavarna.

Autóba kellene ülnöm és elmenni valami nyugodt helyre futni, de nekem nincs jogosítványom, és nincs ki elvigyen meg várjon rám ameddig futok.

Szóval akkor inkább a bicikli, csak az még várat magára , remélem nem sokat :)

Itthoni tornát szeretnék végezni amitől fogyhatok, vagy legalább csak elindithatom a fogyást, később pedig a szobabicikli kiegészítve más mozgásokkal is.

2013. febr. 19. 12:06
 3/16 YourDestiny ***** válasza:
Ha van egy nagyobb lépcsőtök, esetleg lépcsőzés? Az is kimerítő tud lenni, és nem kell messze menni :)
2013. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az a gáz hogy nincs lépcsőnk itthon :(

Parasztházunk van teljesen sík benne minden :D

dvd-ket esetleg nem tudsz mondani?

2013. febr. 19. 13:27
 5/16 YourDestiny ***** válasza:
Azt sajna nem, de mégegy javaslat: ugrókötél :)
2013. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

egy lenyeges dolog kimaradt .. Mit eszel??

mert szinte lehetetlen h nem fogysz h nem fogysz ha tornazol..

en januar ota 3 kg fogytam , sok torna + sok feherje es keves szenhidrat

amugy probald ki RReka 5 hetes edzestervet + Jillian Mihaels tornait + DIETA

2013. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdésben már irtam arrol hogy olyan rossz evő vagyok, hogy sokszor egy két kanál kajától hányingerem van, rosszul vagyok miután eszek pár falatot, nem eszek hizlaló vagy egészségre káros kajákat, nem iszok cukros üdítőt, mostmár tornázok is rendszeresen, bár még csak a második napja, de ez igy fog maradni, Reggelit ki szoktam hagyni, nem szeretek reggel enni és nem is esik jól, délben eszek egy pár falatot az ebédből, aztán délután eszek valami gyümölcsöt, sokszor csak ennyiből áll a kajám.

Sokszor van hányingerem főleg most hogy edzek is, de egyszerüen nem tudok normálisan enni.

Ez lehet gond abban hogy nem jó a fogyókúrám?

2013. febr. 19. 14:50
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy most meglepődik sok ember, hogy ha tényleg igy lenne már 40 kg sem lennék, de ez pontosan igy van ahogy elmondtam.

És ha már az ember az ehézéstől sem fogy, akkor tényleg csak a torna segíthet kimerülésig.

2013. febr. 19. 14:52
 9/16 anonim válasza:

a fogyokura 70%ban fugg kajatol es csak 30%ban mazgastol!

ha ezen nem valtoztatsz akkor ne csodalkozzal , h nem sikerul fogynod...

2013. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
*fogyas fogyokura helyett
2013. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!