Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki zabkását szokott csinálni,...

Aki zabkását szokott csinálni, mennyire duzzad meg az eredeti méretéhez képest?

Figyelt kérdés
Kétszerese lesz? Vagy annyi nem? Ha állni hagyom, úgy, hogy hagyok rajta még vizet, akkor azt teljesen beszívja? Lehet úgy csinálni hogy annyi vizet rakok hozzá, hogy kb olyan ivójoghurt állagú legyen, hogy ne kanalazni kelljen, hanem inni?
2013. febr. 18. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ízesített proteinnel csinálom, kb lesz kétszerese, próbáltam már én is inni, de akkor meg nem szívja meg magát és én rosszul vagyok tőle olyankor :O Így lefedem, megvárom míg megpuhul és kanalazom .
2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet nekem is az lesz. De még kísérletezek vele hogy nem lehetne e valahogy viszonylag folyósra megcsinálni, az nem baj ha darabos lesz, csak könnyebben csússzon.
2013. febr. 18. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már mindent próbáltam , hogy le tudjam tukmálni , eddig így ízlik egyedül , az meg hogy kanalazom nem érdekel :)

Vagy még amit tehetsz, hogy ledarálod és úgy csinálod meg, lehet jobban lehet folyósabbra...

2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elárulok egy titkot, a kását főzni is kell...
2013. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem volt titok utolsó, nekem ez egyértelmű, vagy a kérdezőnek nem ?:D Egyébként ugyan olyan pocsék íze marad, mint "nyersen" :S
2013. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na sikerült egész jól. Igazából semmi különöset nem csináltam, csak főzéskor több vizet tettem hozzá, annyit amennyit már nem tud beszívni, raktam hozzá mézet hogy ne legyen annyira hányinger, és így is bár darabos valamennyire, de legalább jobban csúszik, kicsit rágni kell, de tökjó. Jövök megyek két nagyobb kajálás között, néha belekortyolok, tökjó.
2013. febr. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!