Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy dealernél eredeti...

Ha egy dealernél eredeti szteroid van, azt honnan, hogyan tudja beszerezni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

aha te találsz egy ilyet kerüld el messziről!!!!!!!

hacsak nem akarsz étolajat szurkálni még kukoricakeményítős tablettát enni(danabol címszóval)

ilyen cuccot nagyon kevés ember tud ma már itthon beszerezni ami eredeti és azokat nem dealernek hívják és ne ott keresgélj mert átvágnak mint szart a palánkon.

2013. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell semmilyen szteroid,csak kíváncsi voltam.ismertem egy-két koxos embert,akiken egyértelműen látszott,de be is vallották,tehát az nem lehetett kamu.Erről jutott eszembe a kérdés,hogy akitől vették,azok kicsempészték a gyógyszertárból,vagy mi?
2013. jan. 5. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

ja lehet de itthon nem lehet kapni a gyógyszertárban csak

andriolt aszi szem

2013. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szteridok 90%-ban utángyártottak. Vannak gyártók akik erre álltak rá, a kérdés csak az mit tartalmaz valójában, van amiben semmi hatóanyag nincs, van amiben valamennyi van, de fel van ütve mással is, és van az amiben csak az adott hatóanyag van, de kisebb mennyiségben.
2013. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!