Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell szekírozni és...

Hogyan kell szekírozni és milyen steroidal?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjen ha nyomok steroid kurákat és már letelt a kúra hánynapot kell várni h ú jra elkezdjen? És 1 honap alat már látszodik? És milyen megbizható cuccokal n yomjam és olcsó val ?

2013. jan. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ez poén kérdés. Ha nem menj a testmester.net-re, és tanulj meg helyesen írni!
2013. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fakequestion250-et kell nyomni, heti háromszor, utókúrának meg szunnyadóizomstimulátor2000-et.
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Telóról írtam és néha hülye szövegeket képez am meg g ne tünjek olyan szerencsétlenek fél éve gyú rok
2013. jan. 1. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Fél év az pont lof@sz. Föleg ahhoz, hogy szteroidhozz nyúlj!

Én nálad pont 54-szer több ideje edzem!

Ha ennyire nem vagy képben, akkor ne akarj koxolni.

2013. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig fél év után itt az ideje magasabb szintre lépni, csoda, hogy eddig bírtad.
2013. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem teljesen ide kapcsolódik, de nemrég írt nekem egy srác, hogy el szeretné kezdeni a testépítést, és hogy mit vegyen: danabolt, vagy proteint. Válaszoltam, hogy proteint, leírtam neki a tömegnövelő étrendet elejétől a végéig, meg a tápanyagokat is. Erre jön a következő levél:

"És hova kell szúrni a proteint?"

Nem te voltál véletlenül? Amúgy kit akarsz te szekírozni? :)

2013. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
XD haha kösz xd
2013. jan. 1. 23:54
 8/9 anonim válasza:
és tényleg? hová kell szúrni :P
2013. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A protein hová kell szúrni? Análisan kell tolni.:)
2013. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!