Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eredeti winstrol? (KÉP)

Eredeti winstrol? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Angliába vásároltam unokatesomnak.A cég honlapján beirtam a

sorszámot és kiirta hogy hiteles.Mégis lehet kapni igazit?Van valakinek tapasztalata errol a cegrol?


2012. nov. 17. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akár lehet is eredeti. Ne vedd magadra kérdező, de mindenki azt gondolja, hogy ő eredetit tud szerezni. Csak akkor azt nem értem, hogy kinek adják el a tonnaszámra készült hamisítványokat, amik kínai, thai, román, ukrán vagy akár magyar zuglaborokban készülnek?

Egyébként a nem eredeti cuccok között is több kategória lehet: van amiben ugyanúgy megvan a hatóanyag és pont jó mennyiségben. Van amelyik tartalmazza a hatóanyagot, de kisebb mennyiségben és van amelyikben keverik más hatóanyaggal is pl stanozolol esetében tehetnek hozzá metil tesztoszteront és van olyan cucc, amiben szinte csak segédanyagok vannak és ugye fene tudja, hogy milyen körülmények között készülhetnek, milyen és mennyi szennyeződés lehet a cuccban.

2012. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegy én nem szedek ilyen mocskokat boven tudok még fejlodnom naturálba.Amugy ez a cég bevan regisztrálva angliába nem holmi underground cég és az isn számis regisztrálva van nagyon dicsérik itt angliába.csak azért irtam kimert otthon nagyon kevés az eredeti vagy a jó hamis.
2012. nov. 17. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevés, de nincs is rá szükség.:)
2012. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!