Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eleinte csak az Insanity...

Ha eleinte csak az Insanity Fit Test videóját csinálom, az kezdésnek jó?

Figyelt kérdés
165-167 cm magas vagyok és 88-89 kiló és szeretném csinálni az insanity-t,de sokan nem ajánlják kezdőknek és rossz kondiban lévőknek ezért ha a Fit Testet csinálom naponta, két naponta az esetleg egy idő után felkészíthet a normális edzésre?
2013. febr. 8. 17:00
 1/5 anonim válasza:

Nagyjából fel, de én 1 hónapja csinálom kb(nem sorrendben) és én se tudom végig tornázni a videókat. Ahhoz már nagyon toppon kell lenni:) Szerintem csináld nyugodtan azt és számold, hogy mennyit tudsz megcsinálni, próbálj mindig többet, mondjuk 1-2 hétig :) Ez jó kezdetnek..aztán szerintem nyugodtan elkezdheted, nem kell végig csinálni, csak mindig többet meg tovább. Eleinte én is már a 10. percnél kinyúltam, de most már egész jól tartom magam :D


Írj, hogy hogy ment ha gondolod, kíváncsi vagyok a fejleményekre :))

2013. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is nekikezdtem,de még nehéz be"rendszeresíteni" :D kicsit kinyúlok tőle :) Majd írom a hatásokat!
2013. febr. 21. 18:07
 3/5 anonim válasza:
Ennek örülök akkor:)) Majd értesíts ;)
2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok. nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy hol lehet beszerezni magyarországon ezeket a dvd-et? Én is kiprobálnám. Köszönöm
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem sehol, csak letölteni torrent-el :/


Nem engedi belinkelni a konkrét honlapot, úgyhogy..írd be google-ba, hogy:


insanity workout torrent

és onnan a 3. link az oldalra visz ahonnan letudod szedni:)

2013. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!