Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges 12 kg súlygyarapodá...

Lehetséges 12 kg súlygyarapodás 3 hónap alatt tömegnövelők nélkül, de megfelelő minőségű és mennyiségű kajával?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges, tapasztalatból mondom. De annak a 75%-a minimum zsír. Nem biztos, hogy az kell neked.
2013. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 JayC ***** válasza:
persze, hogy lehet, még több is, csak annak a nagy része nem izom lesz.
2013. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Izomban havi 1kg lehetséges naturálban, az is csak kezdőknél.
2013. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak izom kell. 12 kg-al vagyok lemaradva a BMI-től, ezt szeretném feltornázni. Nem (elsősorban) testépítés céljából, csak egy egészségesebb életmódra szeretnék váltani. Az sem nagy baj, ha nem jön fel az a 12 kg 12 hét alatt, az a cél, hogy odafigyeljek a kajálásra - sportolás mellett, ami egyelőre csak intenzív futásból meg saját testsúlyos gyakorlatokból áll.
2013. febr. 6. 23:18
 5/7 anonim válasza:
Nekem is voltak gondjaim a súlyommal, nekem 10 kilót olyan 4 hónap alatt sikerült felszednem. A sport sokat segít, szóval nem csak zabálni kell, mert az csak zsír lesz. Próbáld meg a húzódszkodást,nálam bevált.
2013. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak az testtömeg lesz, és nem izomtömeg.
2013. febr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő mennyiségű, és minőségi kajával szerintem lehetetlen.
2013. febr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!