Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Susta kúrát hogyan vezessem...

S@v kérdése:

Susta kúrát hogyan vezessem le a legmegfelelőbb módon?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni egy 6 hetes kúra után milyen levezetés szükséges. Azt tudom ,hogy a kúra végén 3x 5000UI HCG kell azaz 5000UI hetente viszont a zita szedésével kapcsolatban semmi infom nincs (kúra közben is kell-e vagy hcg mellé esetleg hcg után és mettől meddig és a mennyiséget sem tudom.). Minden hasznos infónak örülnék :) .

2013. febr. 5. 12:40
 1/4 JayC ***** válasza:
testmester.net-en vannak a nagy koxmesterek, ott érdemes informálódni, susta fórumba amúgy le is van írva minden.
2013. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 3 hét mire elkezd hatni igazán, akkor mit akarsz 6 héttel???

fölös pénzkidobás, arról nem is beszélve h fáj mint az állat majd egyoldalazva ülsz egész nap, ebből min 10-12 hét, ez egy alap szteroid(bázis szteroid) érdemes hozzá anabolikumot nyomni aminek nincs v csak kevés az androgenikus hatása!pl deca, primo, v oxandrolone tabi

2013. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kissbazsa ***** válasza:

1.) Hihetetlen hogy mindig vannak olyan hulyek akik kura kozben kezdenek el ezen gondolkozni!

2.) Sustanon-bol 6 het az szart sem er! Felrantasz vele 3-4 kilot aztan le is adod. Ezt koksz nelkul is siman lehet.

3.) Mar bocs hogy alazlak de felduhitettel. Akinek ennyire fogalma sincs az mi a lof@sznak nyul kokszhoz? Fejlodtel egyaltalan tole vmit? Fogalmad sincs hogy mit csinalsz!

4.) aki tesztoszteronhoz nyul az ertse meg, hogy utana csak azzal lehet fenntartani a nagy tomeget! Keress ra, hogy Kevin Levrone 2012!


Tudod egyaltalan, hogy minimum 2g feherje kell naponta testsulykilogramonkent? Azaz ket egesz csirkemell, 20 deka turo es a dragabbik tejsavo proteinbol ket adag. Naponta. Egy 90 kilos embernek ennyi a minimum. Ez egy tomegnovelo szer, vagyis szenhidratbol 5g kell naponta. Mennyi jott rad tole? 2 kilo? Vagy annyi sem?


Az a sok nyolc altalanost vegzett barom akik 5000IU (es nem UI) HCG-t nyom magaba hetente jobban tenni ha inkabb olvasna! Angolul es kutatasi eredmenyeket, mert magyarul annyi baromsagot ir a sok nagyokos, hogy faj! "Ha' ez ko', me' megmon'tak a terembe e". Ekkora adag erzeketlenne teszi a herekben levo Leydig sejteket. El sem mondom mi az. Olvass utana! A HGC-t erdemes inkabb kura KOZBEN adagolni, napi 100IU, vagy haromnaponta 300IU, hogy fenntartsuk a herek normalis mukodeset, ami a nullazott sajat hormontermeles miatt "alszik". A HCG utanozza az LH hormon hatasat es folyamatos mukodesre keszteti a hereket.


Kura utan 20mg Zita naponta 6 hetig es 500IU HCG harom hetig. Ha van 20mg Aromasin naponta 4 heten at, mert a HCG is osztogenizal. Kura ELOTT vervetel (endokrinologia), hogy tudd mi az alapertek amit majd ujra el kell erni a visszaallitas soran. Koleszterin, tesztoszteron, majenzim, LH, FSH.


Akkor az edzesmunkarol nem is beszeltem de szerintem felesleges, ugyhogy megsporolom magamnak hogy leirjam.


Ha meg nem kezdtel bele akkor talan ravilagitottam, hogy ennyi tudassal inkabb nem kene. Ha belekezdtel tanulj a sajat karodon!

2013. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsónak üzenem: ha cuccolsz, akkor tudhatod hogy gyerekjáték az egész és ilyen kis heti 5-10 milis adagoknál semmi bajod nem lehet
2017. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!