Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot kéne...

Milyen küzdősportot kéne elkezdenem?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen küzdősportot amitől erősödhetnék is meg jól is tudnék verekedni ha olyan lenne a helyzet.Szolnok vagy Max. még Cegléd az ami szóba jöhetne.14éves vagyok.

2013. febr. 3. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon tájékozott a környéken, de a Kempo, igazán összetett jó önvédelem, harcművészet és sport... gyorsan tudsz benne fejlődni, persze nem egyik napról a másikra... Thai box, kick box kyo karatet semmiképp sem, ha csak az van akk inkább ne, az ész nélkül egymásnak esünk, totál rossz szokás... De ha boxolsz, és judozol, is megállod a helyed, bár a kempoba is ugyanez van... Csak ez a két sport valszeg olcsóbb mert olimpiai sportág, így támogatja az állam...
2013. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs erre felé kempo:( Kick boxra jártam régebben.Szolnokon MMA amit láttam hogy van az talán jó lehetne nem tudom.Cegléden meg annyira én se vagyok ismerős hogy milyen lehetőségek vannak ott.
2013. febr. 4. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
MMA, hát, te tudod, de szerintem nem a legjobb választás,de ha csak ez van....
2013. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!