Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zyzznek mitől volt ilyen...

Zyzznek mitől volt ilyen tökéletes teste?

Figyelt kérdés
Tudok több hasonló alkatú testépítőről, ők is jól néznek ki, de valahogy egyik sem olyan tökéletes mint Zyzz .Ott van például a testvére, izomtömegben ugyan akkora, ő is atom szálkás, de még sincs meg az a szép izomzata.Ez genetika kérdése? Csak az izmok tapadási pontján múlik, vagy valami más is benne van a dologban?
2013. jan. 25. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Genetika, kaja és rengeteg kox.

Nem volt tökéletes, mert akkor nem halt volna meg.

2013. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
ja hagyjukm ár tüökéletes egy kis ratyi akit linkre vertek nagydobra ismerek embereket akik jobban néznek ki őket még se ismeri a világ mert nem ien exhibicionista önjelölt magamutogató fa.szok
2013. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

kox, meg kox, meg kox

meg ha jól tudom már nem is él.

2013. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 JayC ***** válasza:

én sose tartottam nagyra ezt a Z gyereket, testépítőnek se nevezném, inkább egy kis magamutogató nagyranőtt pávának, olyan mint a ma élő Jeff Seid.


tipikusan strandgyúrós volt, csak a csajok és a menősködés vezérelte szerintem, ezért is nyúlt szerekhez idő előtt.


halottról vagy jót vagy semmit, tudom, bocsi.

2013. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Montez én csak az izomzatára értettem a tökéletes címszót. :)

Egyébként páran félreértettetek, nem az volt a kérdés, hogyan lehet izmot növelni, hanem hogyan lesz valakinek kevésbé szép formája, valakinek meg esztétikusabb. De ugye ez is csak ízlés kérdése, kinek mi jön be. Akkor betudom a genetikának

2013. jan. 25. 21:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mire értetted, csak egy rossz megjegyzés volt tőlem.

De kaptál választ: genetika. Nincs csoda zyzztestreformálós módszer és varázsgyakorlat.:)

2013. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De azt honnan tudjátok megállapítani, hogy kokszolt? Mit kell nézni egy testen, az izmokon, mi árulja el ezt?
2013. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Onnan hogy nagyon rövid idő alatt ért el erre a szintre. + régebben még egy fórumra is feltette miket szed+ van róla egy kép is ahol lövik a seggébe :D
2013. jan. 25. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt tűnik szépnek az izomzata, hogy jók az arányai, viszonylag magas. Magas emberen szerintem jobban mutat ugyanakkora relatív izomtömeg. Vékony csípő, széles váll, és ami talán a leginkább a tökéletesség érzését kelti, az a széles, íves, formás mellkas. Mindazonáltal nekem nagyon unszimpatikus ez a srác, megmondom őszintén nem tartom nagyra... :( A koxról meg annyit, hogy ekkora izomtömeget megtartani ilyen szárazon, szálkáson naturálban nem nagyon lehet.
2013. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" A koxról meg annyit, hogy ekkora izomtömeget megtartani ilyen szárazon, szálkáson naturálban nem nagyon lehet."


Igen, avatott szemmel az ember szinte biztosra megmondja valakiről hogy koxol-e vagy sem. Van egy bizonyos fokú szálkásság/izomtömeg arány amit kox nélkül nem tudsz megcsinálni.

2013. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!