Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérdés, bcaa szedése?

Kérdés, bcaa szedése?

Figyelt kérdés
9 hónapja kondizok rendszeresen, most beleestem egy kisebb vírusba, ami miatt még tagnap is lázam volt, ma már semmi bajom hálistennek szinte tünet mentes vagyok, de inkább nem erőltetem még, össze úgyse nagyon megyek, a kérdésem, mixed protein matrix/maltodextrin, turmixal egybe küldjem le a bcaa tablettám? Mert azt még csak most kezdtem el szedni.
2013. jan. 25. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

BCAA mehet edzés előtt, közben és után is, ez pénztárcafüggő. Edzés után mehet a turmixal együtt.

A mixed protein helyett pedig vehetnél normális tejsavóproteint, ne azt a szójás sz@rt használd:)

2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a protein shaker egyben is mehet.
2013. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van tejsavó is, a mixed pihenő napon megy csak mint most is ugye, meg éjjelre :)
2013. jan. 25. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!