Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha satuba...

Mit lehet tenni, ha satuba fogják a fejed?

Figyelt kérdés
Néztem kerestem ,de nem találtam rá választ és idegesitő amikor oda jön valaki (osztálytársam) csak úgy hülyéskedésből és satuba fogja a fejem ill a nyakam és nem tudok semmit tenni. Pedig Karatéztam 6évet most kempozok ,de ez ellen nem találtam megoldást.

2013. jan. 24. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szemből vagy hátulról?
2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hátulról.
2013. jan. 24. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a kezeid szabadok az egyikkel markolj bele golyóiba .
2013. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát:)...alap önvédelmi megközelítés,hogy lehetőleg mindig legyen mögötted fal,tárgy,ne tudjanak a hátad mögött mozgolódni.

amit kipróbálhatsz,hogy felnyúlsz elkapod az egyik ujját és megfeszíted.

mindegy melyiket,amelyiket éred,de a kisujj a leggyengébb és hátrahajtod eltöröd neki.

http://www.youtube.com/watch?v=10tSfapon0g

http://www.youtube.com/watch?v=pVWj6We1aTM

http://www.youtube.com/watch?v=sm_UcFF930g

2013. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utóbbinak ,de azt a golyómarkolósat kihagynám :DD
2013. jan. 24. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neutronlovag írta jól, szemből!

Szembe kell nyúlni.


De mondjuk.. lehet hajat is tépni, orrba nyúlni és leszedni magadról az arcával együtt.

Ha kopasz akkor marad az orr vagy a fül. El fog engedni, csak légy határozott..


Hát, ha meg véletlenül éles helyzetben lenne ilyen, és valaki nem felkészült.. az valószínűleg meghal :)

2013. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt véleményem szerint legjobb esetben jujutsu, vagy judo, esetleg talán még aikido edzésen tudod elsajátítani. Mert most mondhatom neked, hogy csinálj egy féltérdes seoi nage-hez hasonlatos valamit, vagy mondjuk próbálkozz egy sukui nage-val (ami kicsit kockázatos, mert mindketten földre kerültök, de ha értesz a földharchoz, akkor már előnyben vagy) de kétlem, hogy ez bármit is segítene most rajtad. Menj le jujutsu-ra és kérd meg az ottani edzőt, hogy tanítson rá valamit...
2013. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a karate ilyenre nem tanít, akkor már inkább judo. De van egy haverom akit így egyszer besatuzott valaki és lazán földhöz vágta a gyereket :DD nagyon égett a pofája
2013. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!