Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás lábból, combból, ha...

Fogyás lábból, combból, ha alul erősebb vagyok?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta sokat sportoltam és a lábam nem épp karcsú,inkább sportos,ami már egy ideje eléggé zavar!!


Erős a vádlim és a combom. Szeretném,ha szép,vékony lábaim lennének és nem pedig az erős vádlimmal küzdeni. Csőszárú nadrágot is nehezen találok,m a vádlim miatt nem jön fel az a nadrág,ami pl. méretben jó lenne.


Segítene vki hozzáértő,hogy hogyan tudnék fogyni alulról? Ha felülről is fogyok,az se lenne akadály,m a karom is inkább izmos,mint vékony. :(


Futás esetleg? Vagy vmi kemény torna? Koplalni próbáltam hónapokig,de az nem hatott,csak hasam lett még laposabb... Erősödni NEM szeretnék,CSAK FOGYNI!!!!!



2013. jan. 24. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen helyi fogyás, ha fogysz, akkor mindenhonnan lemegy. Szálkásító étrend és aerob edzés kell.
2013. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem lehet csak lábról fogyni, nem tudod ezt irányítani.

Diéta és aerob edzés kell, de mindenhonnan megy majd le.

2013. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam rá,hogyha fogyni akarok,akkor bizony a kilók nem csak egy testrészről fognak menni.

De amilyen lábformáló videókat látok,az mind erősít is, amellett,h vmennyit fogyaszt is.

Arra lennék kíváncsi,h vajon ezek az edzések mindegyike erősít vagy létezik olyan is,amivel tudok faragni elég rendesen a vádlimból, combomból és nem leszek erős,sportos,mint most.


Persze tudom, menni fog még le kiló máshonnan is,de nem bánom! Köszi a válaszokat!

2013. jan. 24. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vádliból nehéz lesz fogyni, az egyrészt alkati dolog is, másrészt ha ott nincs zsír (és ez a valószínű), akkor onnan nem fog lemenni fölösleg, mivel nincs minek lemennie.:)

Ne "formázós" videókat keress, hanem heti min. 3-4-szer kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, stb aerob edzések kellenek.

2013. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Oh, kissé elkeseredtem,m megnéztem vádlim és valóban csak izom :(( Ajj, de rossz ilyen sportos lábakon élni lány létemre. Na de megfogadom a tanácsod és lesz sok futás.

2013. jan. 24. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A lábformálók azok az izmot formálják, erősítik, attól nem lesz vékonyabb. Fuss, biciklizz, azoktól fogsz fogyni, ha mellette odafigyelsz az étkezésre.
2013. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, nehogy már elkeseredj, mert izmos sportos lábad van. Ez hülyeség, hogy a sportos, izmos nők nem csinosak, vagy kevésbé nők, mint egy nádszálkarcsú virágszál :)
2013. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább lőj már egy képet arról a csuda izmos lábról...
2013. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NŐK... más évekig küzd a sportos testért, neked megadatik (persze nem véletlenül, mert sportoltál, ha ennyire nem tetszik, eszedbe juthatott volna), és most el akarod dobni??? Mi az, hogy baj, hogy sportos a lábad lány létedre? Miért hiszed, hogy a vékony 'a' szép? Meg akarsz szabadulni attól, ami a formát adja? Pálcikaember akarsz lenni? Röhej, de komolyan. Bajok vannak fejben, de keményen. És persze igen, azért egy kép sem ártana, mert derültek már ki érdekes dolgok az ilyen helyzetekből. lehet tényleg csak kövér vagy.
2013. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek az ilyen lányok
2013. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!