Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újpesten van e 14és15 éves...

Cmkrisz kérdése:

Újpesten van e 14és15 éves korosztály nak mma edzés?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

MMA edzés semmilyen korosztálynak nincs, mivel az MMA az egy szabályrendszer. Ezt könyvből lehet tanulni, nem edzésen.


Ilyen rendszerben olyanok küzdenek, akik már tanultak küzdeni. 14-15 évesen pedig ritkán van 5-10 év komoly küzdősport múlt az ember háta mögött.

2013. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül, Újpesten (14-es villamos Frangepán utca, ez már nem Újpest, mindegy) van Wudang edzés, ahol verseny felkészítés is zajlik.

Na most ott edzve valószínűleg az összes mma-snak meglepetést tudnál okozni. Nagy meglepetést.

2013. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én már mma ásztam csak elment az én kor osztályom
2013. jan. 22. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De hol mma-ztál, vagy mit mma-ztál? Ma már vannak ilyen divat edzések, mivel már minden fiatal vagy tájbox edzést keres, vagy "ememá" edzést.


Ettől még ilyen edzés hivatalosan nincs. Ha mma-ztál, akkor valószínűleg egyszerre tanultál thaiboxot, birkózást/brazil jitsut valahol. De ezeket általában hatékonyabban lehet tanulni külön-külön, és mindre igaz, hogy bennük kell lenni pár évet.

2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
it mma ásztam Shootfighters UTE http://www.youtube.com/watch?v=cbNGYDK-fqg
2013. jan. 22. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól van. Többet érsz, ha az Újpest szabadfogású birkózásán veszel részt.

Ez nevetséges, egy tipikus magyar színvonalú thaibox edzés. MMA meccseken egy grapplinges nagyon megenné őket,


Jó, elnézést, nem akartam bunkón írni. Ilyen jellegű küzdősportokat tucatszám találsz Újpesten, és 100 számra Budapesten. Kickbox, Thaibox, ZBK Kempo edzések mind ilyenek. Ha úgy érzed ez jó neked, akkor bármelyik felsorolt edzésen ugyan ezeket gyakorolgathatod.

2013. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a birkózás hülyeség fejbe rúgnak aszt véd meg magadat az utcán semmit nem ér a birko max kickbox,may thau és ez mma vannak bajnokságok és csak utána kel olvasni van még egy pár csoport PL:pitbuls team [link] ami itt van csak az mma át más kép kel értelmezni amerikába UFC nek hivják de it mma ának mixed martial arts vegyes harci művészet sok klub van csak nem a IV ker ben
2013. jan. 22. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb lenne tényleg elkezdeni a birkót, és em kamu edzésre járni.

Amúgy meg a nyelvtanra is koncentrálhatnál.

2013. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!