Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi be kerül egy airsoftos...

Mennyi be kerül egy airsoftos puska (nem kispisztolyra gondoltam )?

Figyelt kérdés

#Airsoft.ár
2013. jan. 22. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

30000-1200000

Lennél picit precízebb?

2013. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ami valamire való, kb 20000huf-ért kapod meg használtan ha szerencséd van... Az üzletekben vásárolhatóak kb 35-től indulnak a csilagos égig azok aminek már van értelme, de van úgy hogy még kell rákölteni hogy üzembiztos legyen.... Egy használt, de !!!rendberakott!!! jó fegyvert pedig olyan 30-55 ig kapsz... Remélem ez segített
2013. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell... Otthoni célba lövésre inkább vegyél légpuskát, ha haverokkal akartok kimenni pl tanyára kommandózni kicsit oda jó egy shotgun (azokat jóféléket lehet kapni 20 ezerért) ha viszont rendesen akarsz airsoftozni érdemes aeggel kezdeni amit lehet kapni mint azt előttem leírták 30 ezer ft-ért. Ajánlom neked www.airsoftcentrum.hu és www.airsoftdepo.hu weoldalakat, vannak jó fegyverek. Én ak47 cm0.28-al kezdtem, 35 ezer ft és tökéletesen megfelel. Aztán lehet komolyabb fegyvert venni vagy azt tuningolni. A legfontosabb hogy csak fém gearboxos fegyvert vegyél.
2013. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!