Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ronnie Coleman szteroidozik?

Ronnie Coleman szteroidozik?

Figyelt kérdés
vagy ezektől a poroktól fújódótt fel ennyire mert akkor én is veszek
2013. jan. 20. 20:51
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Egyértelmű, fehérjeporoktól hogy a francba lenni ilyen állat?
2013. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:

sztem navorski első válasza volt a legjobb.

de most komolyan,hogy lehet ilyen hülye valaki?

hát nézz már rá hiába eddz majdnem 30 éve,akkoris nagyon sok a kox benne,nézdmeg mekkora hasa van,eszik mint az állat és a mája is meg van dagadva.ja és a "porok" hasznosak,mert kiegészitik a napi étrendedet,de nem helyettesíti.de ha nem eszel rendesen akármedig nyomhatod magadba a koxot,nem leszel nagy csak a májad nő meg.

2013. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
ez vicces kérdés...csak fehérje port szed ;)
2013. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

van itt pár elég naiv ember sajnos.

Először is kérdező: "poroktól" nem fújódik fel senki, ha fel szeretnél fújódni, vedd a szádba a kompresszort és próbálj szerencsét.

Így akarsz kinézni, mint Ronnie? Naturálba néz ki így, persze. Reggelire eszik 10 nyers tojást, meg egy banánt. Meg szálkásítónak egy kis fűrészpor, felkavarva fél kiló szőlőcukorral. Ebéd: amit anyu főz. Vacsorára 3 adag tömegnövelő.

Ugye csak vicceltek? Kíváncsi vagyok, melyikőtök van tényleg benne a sportban, ha azt hiszitek, hogy nem kokszolnak a versenyzők.

2015. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
szerintem te meg nagyon hülye vagy a kérdés full hülyeség és a válaszolók és mindenki tudta ezt csak te nem:-D
2015. jún. 16. 20:53
 26/35 dirtboy ***** válasza:

kérdező,ő a tipikus izomagy.

ha ennél nem esik le neki hogy poénkodás megy akkor sok ésszel nem lett megáldva,de van ennek előnye is.

pl

kisebb agy,kevesebb gondolkodás kisebb agyi aktivitás azaz kevesebb kalóriát éget az agya,kevesebb étel elég neki naponta.

2015. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
szerintem a 12es válaszoló komolyan vette, de mindegy.
2015. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26, én már nem edzek, abbahagytam, de annak idején még követtem a sportot :)
2015. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem sok ésszel vagyok megáldva? Érettségim teljesen kifogástalan lett, közgáz egyetemre járok, nekem ne mondj ilyen hülyeségeket :DDDd
2015. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 dirtboy ***** válasza:
akkor meg te se oktass minket, vagy ha egy személynek szántad akkor megjelölhetted volna.
2015. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!