Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én csinálok valamit rosszul?

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
nemrég kezdtem el ismét kondizni, és hiába csinálom a legnagyobb súlyokkal amivel még megtudom csinálni a szériaszámot másnapra nincs izomlázam.. most emeljem a súlyokat vagy a szériaszámot? ötletek?

2013. jan. 20. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nem lehet megmondani, hogy jól végzed e a gyakorlatokat.

Egyébként az izomláz nem feltétele a fejlődésnek, de ha sosincs, akkor az is gyanús.:)

Ha most kezdted újra, akkor legyen egy hónap átmozgató 3 napos teljes testes edzésterved, majd utána mehet az osztott. Osztottnál már 3-4 gyakorlat mehet egy izomcsoportra, de elég gyakorlatonként 3 sorozat és sorozatonként 8-10 ismétlés.

2013. jan. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy minimális feszülést azért kellene, hogy érezz. Vannak, akik jól regenerálódnak, nem savasodnak és nincs soha izomlázuk, de azért "érezned kéne", hogy dolgoztak azok az izmok. Az első edzés után sem volt izomlázad? Olyankor azért szokott mindenkinél.
2013. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

anno amikor elsőnek mentem haverokkal kondizni azon hitetlenkedtek hogy semmi bajom nem volt másnap pedig fele akkora voltam/vagyok mint ők és ugyan azokkal a súlyokkal dolgoztam :)

most érzek valamicskét de nem sokat nem nevezném izomláznak sem de valamit érzek.

csak zavar egy kicsit hogy nem érzem azt mint máskor amikor saját kútfőből kondiztam otthon és másnap a kezemet nem tudtam kinyújtani bicepszezés után pl vagy hasazás után másnap nem bírtam felkelni... de ez csak az otthoni bohóckodások után volt ha kondiban voltam és lenyomtam a napi adagot azt másnap meg sem éreztem és most sem

2013. jan. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!