Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen a bicepszem? Mit...

Miért ilyen a bicepszem? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogyha bicepszre edzek,akkor elfáradok,remeg a kezem egy darabig,de 2-3 óra múlva semmi fáradtságérzetem nincs,izomlázam se.Mintha nem is edzettem volna rá.A gyakorlatokat pedig addig csinálom,amíg egy ismétlés sem megy..

Gyakorlatok:

Kalapács bicepsz

Ülve karhajlítás

Karhajlítás állva

Lehúzás szűk fogással,ülve

Kábeles felhúzás

+Scott-pad,vagy állva áthúzás,koncentrált bicepszgyakorlat(mindig 1 ezek közül)


8-12 kilóval csinálom(lehúzás 45-50),mindenből 4-5 sorozat.

Mi a baj?

17/F


2013. jan. 9. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az hogy ez rengeteg gyakorlat bicepszre nem kell enyi egyszerűen fasság,3gyakorlat legyen max 4,a lehúzás szűkfogással az bicepszgyakorlat?
2013. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a lehúzás nem inkább hát gyakorlat
2013. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért is csinálok ennyit mert gondoltam,hogy ettől jobban érzem,de nem:/
2013. jan. 9. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Hülyén edzel.

Pl:

Kalapács 3x10

Bicó álva 2 kezessel 3x8

koncentrált bicó 3x10

Vmi ilyesmi alapra építs, mindíg változztass valamit a gyakorlatokon.

2013. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A leúzásnak jópár fajtája van.Ez olyan mintha szűk fogással húzódszkodnál kb. (az még nehezen megy) Ez gyakorlat közben megdolgoztatja a bicepszemet,addig amíg már "lángol".
2013. jan. 9. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Azzal meg, hogy nincs izomlázad ne foglalkozz. Én karedzés után egy órával már alig érzem a durranást. Mégis nőtt eddig 6 cm-et a felkarom:)
2013. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi *3
2013. jan. 9. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyénfuggo.pont ugy mint a tolodzkodás tolodzkodtam igy ugy de mindig csak mell.ne csinlj ilyen sok bicó gyakorlatot3-4 sorozat az jo 3 max 4 gyakorlattal dolgozz 8-10-12 ismétléssel
2013. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges ennyi gyakorlatot csinálni egy izomra. Csinálj hármat, max 4-et, az bőven elég.
2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én leszek a 8131. megmondó, de ez egyénfüggő, hogy lesz-e izomláz, stb...pl nekem a vállam és a bicepszem az első edzést leszámítva sose volt izomlázas, mégis 4 hónap alatt 4cm-t nőtt a karom (35-39cm). Persze ez nem mind a bicepsz ugye, a kar tömegének nagyobb részét a tricepsz adja.


Egyébként meg túl sok a gyakorlat! 3 bőven elég, de azokban gyilkold le kellően.

2013. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!