Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen a bicepszem? Mit...

Miért ilyen a bicepszem? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogyha bicepszre edzek,akkor elfáradok,remeg a kezem egy darabig,de 2-3 óra múlva semmi fáradtságérzetem nincs,izomlázam se.Mintha nem is edzettem volna rá.A gyakorlatokat pedig addig csinálom,amíg egy ismétlés sem megy..

Gyakorlatok:

Kalapács bicepsz

Ülve karhajlítás

Karhajlítás állva

Lehúzás szűk fogással,ülve

Kábeles felhúzás

+Scott-pad,vagy állva áthúzás,koncentrált bicepszgyakorlat(mindig 1 ezek közül)


8-12 kilóval csinálom(lehúzás 45-50),mindenből 4-5 sorozat.

Mi a baj?

17/F


2013. jan. 9. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3,4 darab gyakorlatnál tényleg felesleges többet csinálni.És akkora sulyokkal edz amivel 6,8 ismétlést tudsz csinálni.A gyakorlatokat meg variálgasd pár havonta nekem legalább is az jött be.A gyakorlatok amiket írtál azok jók mondjuk nálam alap gyakorlat még a szűk fogású húzódzkodás.Meg ritkán tartok olyan hónapot is hogy felviszem 10,12 ismétlés számra a sorozatokat hogy kicsit meg zavarjam az izmokat.De igazán a nagy súlyos edzéseket érzem.
2013. jan. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!