Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak vállszélességű és...

Ha csak vállszélességű és szűk alsó fogású húzódzkodást tudok csinálni akkor?

Figyelt kérdés
Akkor is fejlődik a hátizmom, és nem sokára képes leszek széles fogással is nem? Bár ezeket is még csak úgy csinálom, hogy a lábam alá teszek egy sámlit és úgy húzom fel magam, tudom ez sokat segít, de eleinte talán 1 vagy 2-t tudtam így is viszonylag normálisat, és 4x8-akat csináltam, most már eljutottam olyan szintre, hogy az utolsó 1 max 2-t kell kicsit segítenem lábbal, és már fel tudnám húzni magam a sámli nélkül is, de úgy kiürülnék pár ismétléstől úgy érzem. 17F

2013. jan. 20. 00:58
1 2
 11/11 Villácska ***** válasza:

És ki mondta hogy nem erősíti? Én azt mondtam hogy a hátadat is erősíti. Mivel a húzódzkodás egy olyan gyakorlat ahol a felsőtested szinte minden izma szükséges. Senkisem állította hogy nem mell gyakorlat, de erősíti a hátadat is.

Én fekvőtámaszt ajánlottam (főleg zárt kezeset) és megint ott lyukadtunk ki hogy könnyebbé tette a húzódzkodást. Szóval értelme nem volt annak amit előzőleg írtál csak kötekedés.

2013. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!