Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Has comb csipő fogyást mivel...

Has comb csipő fogyást mivel tudom csökkenteni?

Figyelt kérdés
Helyzet az az hogy régebben fociztam attól volt már egy komolyabb combom ,majd elkezdtem sokat gép előtt ülni így van a fenekemen hasamon combomon és a csípőn felesleg amit leadnák. Viszont a karom mellem vállam egyáltalán nem zsíros sőt vékony ,és szeretném összhangba hozni hogyan csináljam ? Konditerem is benne lehet. Fussak ? bickili ? Vagy konditerembe lábgyakorlatok ? A leghasznosabb érdekelne

2013. jan. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy csak én nem értem, de a fő kérdésben azt írod, hogy csökkenteni a fogyást combnál is. Tehát onnan nem akarsz fogyni? Utána meg írod, hogy a combodról is leadnád a felesleget. Akkor ezt most hogy? Na de mindegy is, a fogyást nem lehet irányítani, genetikailag meghatározott, hogy kinek, honnan, milyen ütemben menjen le, mivel nincs helyi zsírégetés.


Kezdj egy tömegnöveléssel, amivel szépen felhozod a mel-váll-kar izomtömegét, majd után a jöhet a szálkásítás és leadod a zsírt mindenhonnan. Így lesz jó forma. De előbb izmosodj meg, ha nincs sok zsír. Ha nagyon sok a zsír, pl 10kilónál is több, akkor érdemes annak egy részét leszálkásítani, szálkásító diétával és a súlyzós edzés mellé végzett aerob edzésekkel.

De egyszerre nem tudsz izmot növelni és zsírt leadni naturálban, tehát ha nincs sok zsír, akkor először menjen tömegnövelő étrend és súlyzós edzés.

2013. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt nem értem-has comb csipő fogyást szeretnéd csökkenteni de utána irod hogy ezekről leakarsz fogyni
2013. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hasznos volt

Csökkenteni igen mint 20cm ből 15öt csinálni :)

2013. jan. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!