Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában a testnevelés...

Mostanában a testnevelés tanároknak megtanítják a "test működését"?

Figyelt kérdés

úgy értem, nálunk akárki volt a tesitanár, mindig időset kaptunk, én meg még dagadti s voltam, és milliószor hallgattam, hogy ha le akarok fogyni, csináljak sok felülést, illetve este 6után ne egyek, viszont elmondták, hogy jó, hogy van rajtam zsír, mert ha elkezdek fekvőtámaszozni, az átalakul izommá.

mivel több tanár is ilyet mondott, és kb etente legalább 1x hallottuk ezeket, még el is hittük. és nem is volt ez olyan régen, mondjuk 8-10éve, és ezekkel az instrukciókkal próbáltunk fogyni.

a mostani testneveléstanár képzésben ugye azért már tanítanak ilyen alapdolgokat? vagy ugye szerintetek is alap lenne, hogy a testneveléstanár tisztában legyen az ilyen jellegű dolgokkal?


2013. jan. 17. 23:28
 1/4 Takumi ***** válasza:
Ilyet akkor sem mondhattak.
2013. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mondtak. vagy akkor csak felénk voltak hülyék a testnevelő tanárok, az öregek közül most is többség jól képzett?
2013. jan. 18. 00:02
 3/4 Takumi ***** válasza:
Mi az hogy jólképzett? Elvégzi a testnevelés szakos képzéset és ennyi. Mi az hogy öreg? nekem csak 40 év alatti/körüli tanáraim voltak.
2013. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy ezt mondták?

Hol jársz iskolába?

Én faluban voltam általános iskolás, és ott volt olyan tesi tanárom, aki nem képzett tesitanár volt, csak jobb fizikumú, bár ő nem mondott ilyeneket, de épp elképzelhető, hogy ezért nem tudnak ilyet. Elég durva lenne, ha képzett tesitanárok ilyeneket mondanának.

2013. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!